eee ewt degersiz biri yüzünden bu konuyu accaımı hiç düşünmezdim . nse burasıda benim için bitti artık . geride kalanlar ne diim mutlu mesut yasayın :S

lucretius ilgin için tskrler ama konu hep tepede yane top 5-6-7 herneyse onda oldugu için hem sikayet et butonu aklıma gelmedi hemde beklemekten baska yapcak bişi mantıklı gelmedi . yinede tskrler . işini adam akıllı yapan bi kaç yetkili warmıs bunu gördügüme sevindim :) olur olmaz yerleri kanıt olabilcek yerleri direk düşünmeden editleyenlerde warmıs . ne mutlu onlara :no

burası öyle tuhaf bi yer ki düşünemedigin kadar farklı kişilikler war . bi yetkili ilgilenmezken digeri yardımcı oluyor. yardım etmedigin biri emeğe saygı duyarken dieri küfrediyor . biri bi yannısın ( öyle düşündügü ) düzeltimesini isterken aynı yerde biri isminin bi harfinin düzeltilmesini istiyor . aslında cok güzel biyer . güzel 1-2 yılım geçmişti burda . baya bi gün sabahlamıstım burada . sonunun böyle bir sekidle bitmesi ne kötü . nese geri kalanlar siz mutlu mesut yasayın ...

normalde bye cöplük derdim ama burada o lafı haketmiyecek birkaç kişi de olsa birileri war !:. 8) ( oooh süper sonunda su smileyı da yaptım süper :S :p )
GoodBye...xP
Silindi
Expert
1.7
Kendıne Iyı Bak Ztn U-S Artık U-S Dil Artık Butun Herkes Gıtmeye Basladı.

*Aglar İngaaaaaaaaaaa*

Bir Kıvılcım Duser Once Buyur Yavas Yavas ......
Yolun açık olsun. Küfür ve hakaret tarzı mesajlarda mesajlar birçoğu zaman editlenmiştir. Kangloo'nunda ban yetkisi vardır. Olaya bakımış vede kurallar çerçevesi içinde gerekeni yapmıştır. Onun bence bir suçu yok.
polemik istemiyorum.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.