Eurovision a takılıcağımız parça =)

Mor ve Ötesi "Deli"

bana fena değilmiş gibi geldi parça güzel gene diğerlerinden =)

[youtube]_mkf9UZmR2I[/youtube]

Bu konu CrazyDream tarafından düzenlendi(2008-02-16 10:43, 16 yıl önce)
Felaket tellalığı gibi olmasın ama bu şarkıyla katılırsak kazanamayacağız ^^
Earlcım haklu olabilirsin fakat şarkı oldukça güzel.Arasına gizlenmiş ezgiler dile dolanan tarzda :)
Aynı zamanda sözlerde fena değil.Tabi dinleyenler yabancı ülkelerden olacağı için (genelde) sadece müziği değerlendirecekler.Bence ilk 5'e gireriz.
LimiLimi leyden güzel :D
Silindi
Expert
1.7
Aslında fena sayılmaz ama birinci olacak kadar da güzel değil bence. Tarkan'ın katılması daha iyi olurdu, kabul etmemişti sanırım.
Mack : Aslında fena sayılmaz ama birinci olacak kadar da güzel değil bence. Tarkan'ın katılması daha iyi olurdu, kabul etmemişti sanırım.

tarkan katılsa kesin birinci oluruz hatta eurovision tarihi istatistiğinde ilk 10'a bile girebiliriz.1. olduğumuz sene sertab erenerin şarkısı iyidi çok iyidi ama ilk 3'de 1. olamazdı 2.-3. olabilirdi belki ama gösterisi çok güzeldi.Yani sahnede iyi bir gösteri yapmazlarsa alamazlar bence. ama genede torpil uygulanıcak kazanma şansı pek yok bence.
Güzel ya sevdim parçayı dinliyorum durmadan en çok birben deli herkes akıllı falan diyo davul giriyo işin içine orası güzel :D

ABOV GOOGLE DA MOR VE ÖTESİ YAZDIM NE ÇIKTI TIKLAAAAA

Bu konu CrazyDream tarafından düzenlendi(2008-02-16 16:45, 16 yıl önce)
Silindi
Expert
1.7
Ben çok beğendim.İlk 3'e gireriz bence.
Yorum Yok!
Bende çok beğendim çok güzel olmuş.
İşin politik yanlarını unutmayın!
Çok güzel bi parça ya, hastası oldum..
Ali3n : İşin politik yanlarını unutmayın!

+ 1
pentagram gırseydı yada çilekeş :D

Bu konu ZoLLy tarafından düzenlendi(2008-02-16 20:58, 16 yıl önce)
Kaygılarım var, grubun performansı çok iyi olmalı, görsel efektler ve danslar filan herşey mükemmele yakın olmalı yoksa zor...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.