Merhabalar,

G-Defender yazılımı bugünden itibaren test aşamasına girmiştir, siz u-s üyelerinden isteğim denemeler için açtığımız test sunucusuna girip connectoru denemenizdir.

Şuanda connector stabil durumda değil buyuzden test edip hataları buraya yazmanızı rica ediyorum, şuana kadar 4 5 kisi test etti bu sayının 20 30 gibi birşey olmasını istiyorum.

Site: https://95.173.180.212

site şuanda vps üzerindedir testler tamamlanıp, sorunlar giderildikten sonra site açılacaktır.

Şimdiden deneyecek arkadaşlara teşekkür ederim,

Saygılarımla G-Defender.

Dosya güncellendi.

Yenilikler:

* Güncelleme Arayüzü yenilendi.
* Girişte dc yaşama sorunu giderildi.

yardımlarınız için teşekkürler

Bu konu nuker tarafından düzenlendi(2010-02-22 13:53, 14 yıl önce)
Şuanda denedım ve gerçekten hoşuma gitti.Herhangi bir sorun ile karşilaşmadım.Tavsıye edebılırım.
Connectorsuz oyuna kesınlıkle gırılmıyor,speed vb programlar açilmiyor , connector kapatildiği an clientte kapaniyor.Gerçekten başarili olmuş
Ellerinize sağlik.
Kontrolünüz ve yorumunuz için teşekkürler.
Gerçekten hoşuma gitti.
Connectorde açıklar var her türlü hile rahatça açılıyor ki bunu kendisinede iletmiştim

Pyramid uo için test ettiğimde

Açıkları kapamadan piyasay surmesini tasvip etmiyorum

Justice Crusades
Şuanki vers, pyramiddekiyle aynı değil dağlar kadar fark var şimdi yeni vers attım siteye denersen sevinirim oyundayım şuanda.
Testerlık yapamayacağım ama sendeki açık kapatamacağın kadar büyüktü :)
Boş lafa gerek yok lütfen oyuna girip kırın bizde görelim ondan sonra konuşalım ben sadece bunu söylüyorum.
Biraz'da indirimli olsa alabiliriz :)
ilk 2 satış için 100 lira, 1 tanesinin alıcısı var.
Ücreti 100 TL olarak kalirsa iyi olur bence , gerçekten başarili bir çalişma olmuş gözlemlediğim ve bilgim kadariyla.
yeniden tebrik ediyorum.
test süreci bi tamamlansın onlar düşünülür.

şuanda Justice'in cevabını bekliyoruz sanırım uğraşıyor
@Nuker

Kırılmayacak connector yok ki buda kırılmayasın? Elbet her connector'da açık var ki sürekli firmalar ileri sürümler çıkartıyorlar. Yani siz ne yaparsanız yapın hep conn. kırılacak.
Evet kırılmıycak conn yoktur. Fakat güzel bir çalışma .Yani her önüne gele açmaz multisini speedini. Diğer türlü conn olmadımı önüne gelen multiymiş. Easyuoymuş vs vs doluyor ortalık. En azından herkez açamaz . Açanda oyunda takiple bulunur. Ha bu arada 100 Lira ne yaptın sen beeee. Uçmussunuz bendemi yazsam acaba conn :D
Ben zaten kırılamayacağını idda etmedim arkadaşlar, bizde insanız ve sonuçta bu bir program. Ben burda sizden test etmenizi istedim, eğer aranızda problem yaşayan veya kıran olursa bize gösterirse bizde gözümüzden kaçanları düzeltebilelim.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.