Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Öncelikle herkese selamlarımı ve iyi bir gece geçirmelerini dilerim.

İsmim Halil İbrahim Tan Yalova'da yaşıyorum.Yaklaşık 2007 senesinden beri yani 13-14 yaşlarımdan beri benzer cemiyetlerin içerisinde farklı kullanıcılarla aranızda bulundum.Ultima Online'a uzun süredir ara vermiş biri olarak Ultima Online üzerinden ya da farklı bir projeler oluşturarak kendimizi geliştirmemiz ve bazı arkadaşlarla beraber programlamaya ait olan yolculuğumuzda benimle birlikte hem öğrenerek hemde bir birimize bir şeyler katarak "sıfırdan" başlangıç yaparak bir topluluk oluşturmak niyetindeyim.Bu gerekse RUNUO ile birlikte C# öğrenmek olabilir veya Unity üzerinden C# projesi oluşturup izometrik ve Ultima Online'a yakın bir derecede oyun kodlayabilme projeleri olabilir.Ses ve grafik alanında da bir topluluk içerisinde bulunmak maksat içimizdeki düşüncelerin ve hayallerin vücut bulabilmesi için güzel bir adım olacağını düşündüğümden siz samimi bulduğum bu platformun camiasından arkadaşlarla tanışmak ve birbirimize bir şeyler katmak istedim.Benim gibi düşünceleri ile yeri geldiğinde uygulamaya tek başına adım atamayan veya bazen tek başına yeterli motivasyona sahip olamayacak arkadaşlar adına çok güzel bir uygulama olacağını düşünüyorum.Buraları kirletmemek adına eğer paylaşmak yasak değilse Discord sunucusunu paylaşmak isterim.İlerleyen zamanda gerçekten bir topluluk olup web sitesi oluşturmak adımıza bir domain sahibi olmak U-S'a ya da Ultima Online'a daha çok şey katmak isterim.

Saygılarımla. 

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.