Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Merhaba arkadaşlar uzun konuşmayı seven biri dielim burda kalbini kırdığım çok sayıda kişiler oldu tek tek görüşüp helalleşemicem kalbini kırdıklarım ve kırmadıklarım herkez hakkını helal etsin .O şimdi asker BİLECİK/SÖĞÜT 93/2.

Sahir DADALI / ShR
Helal olsun kardesim allah kurtarsın allah anana babana kavustursun bir an önce.
Novice
-0.500001
Helal olsun..Tez gecer ıns.
demekki şöför adayısın. bilecik komando bölüğüne atılmadıktan sonra sıkıntı olmaz :)
Jandarma şöför adayı yazıyor ama meslegim ecz. kalfası olduğundan belli olmaz diye düşünüyorum.
kimse senin meslegine bakmayacagı için şöför kal rahat edersin
Drolyn : kimse senin meslegine bakmayacagı için şöför kal rahat edersin

KATILIYORUM EL ENSE YAPARSIN SOFÖRLÜK İYİDİR.
Crany :
Drolyn : kimse senin meslegine bakmayacagı için şöför kal rahat edersin

KATILIYORUM EL ENSE YAPARSIN SOFÖRLÜK İYİDİR.

valla bilmiyom gidince bakıcam işte hiç gözüm kesmiyo ama yapcak bişey yok .:)
Askerlik güzeldir tam alıstım derken askerligin biter beni bir daha göndersinler aynı yer aynı insanlar aynı ortam olucaksa 10 sene bile yaparım..
Crany : Askerlik güzeldir tam alıstım derken askerligin biter beni bir daha göndersinler aynı yer aynı insanlar aynı ortam olucaksa 10 sene bile yaparım..

şafak atarsa 429 bugün yemin töreni oldu vın eve geldim :D
429 :O_o

Allah yar ve yardımcınız olsun. Tezkere kolay gelebilecek birşey önemli olan tertiplerinle yandaşlarınla uyumun neşeniz bol olsun kazasız belsız inşallah !..
Allah razı olsun
0.1
Varsa da yoksa da hakkımız , helali hoş olsun , Allah yardımcın olsun , ailene ve sana sabır versin.

Bol bol anının olacağı , güzel anının olacağı bir askerlik geçirmen dileği ile.
Aftrosh* : Varsa da yoksa da hakkımız , helali hoş olsun , Allah yardımcın olsun , ailene ve sana sabır versin.

Bol bol anının olacağı , güzel anının olacağı bir askerlik geçirmen dileği ile.

neyse Allah razı olsun 42 gün sonra gene gelirim :)
Hayırlısı olsun Şahir.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.