öncelikle selamlar.. benm 2 haftadır msn sorunum var ve hiç çözemiyorum internette yazan çözüm yollarını denedim.format attım yine aynı sonuç... msnde k.adımı ve şifremi yazıyorum daha girmeden Kişi Listeniz Şuanda Kullanabilir Bir Durumda Değil.84cc0020 böle hata veriyor.böle bi hatala karşılaşan ve halledip msn kullanan arkadaşlarım varsa bana yardım edebilirmi sürüm 9.0.çok teşekkür ederim
Novice
11.9
Windows Vista

* Gizli Dosyaları Açın ( Belgelerim / Bilgisayarım 2'sinden Birini Gir Araçlar / Klasör Seçenekleri / Gizli Dosyalar-Klasör'leri Göster Ve Uygulayın)
* C\User\Windows Oturum Adı\ Contacts \ Bütün Klasör'leri Silin
* C:\Users\Windows Oturum Adı\ Local Setting\ Application Data \ Microsoft\ Windows Live Contacts\ Oturum Açamadığın Klasörleri Silin, Yinede Açamazsan Hepsini Silin.
* Ve Oturum Açmayı Deneyin.

Windows XP

* Gizli Dosyaları Açın ( Belgelerim / Bilgisayarım 2'sinden Birini Gir Araçlar / Klasör Seçenekleri / Gizli Dosyalar-Klasör'leri Göster Ve Uygulayın)
* C\Documents and Settings\Windows Oturum Adı\ Contcacts \ Bütün Klasör'leri Silin
* C:\Documents and Settings\Windows Oturum Adı\ Local Setting\ Application Data \ Microsoft\ Windows Live Contacts\ Oturum Açamadığın Klasörleri Silin, Yinede Açamazsan Hepsini Silin.
* Ve Oturum Açmayı Deneyin.

Oturum Açamazsanız Tekrar Belirtin.
olmuyor :( çok denedim bunları .teşekkrler uğraştığın için

* C\Documents and Settings\Windows Oturum Adı\ Contcacts \ Bütün Klasör'leri Silin

buraya giremiyorum işte bulunmuyo diğerlerine giriyor ama işte
Zaten format attım diyosun. Peki msn adresin hotmail mi yoksa w.cn veya başka birşeymi ??
Novice
11.9
Gizli dosya ve klasörleri görünür duruma getirdiğinizden eminmisiniz ?

Vista için;
C: Kullanıcılar /Windows Oturum İsmi/ appdata /local /temp / MessengerCache içindeki dosyaları silin ve yeniden oturum açmayı deneyin.

XP için;
C\Documents and Settings\Windows Oturum Adı\ Contcacts \ Bütün Klasör'leri
C:\Documents and Settings\Windows Oturum Adı\ Local Setting\ Application Data \ Microsoft\ Windows Live Contacts\ bütün klasörleri silin ve yeniden oturum açın.
hepsini yaptım bi şu dosya yok
C\Documents and Settings\Windows Oturum Adı\ Contcacts \ Bütün Klasör'leri

"Contcacts" bu klasör yok.bütün gizli klsörler açık bu yok
Contacts olmciak mı o

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.