Members
0.2
Merhaba. Uzun süredir nebulada oynuyorum ve artık uoya ara verme zamanım geldi, tamamen bırakabilmek için acclerimi satıp uzun süre uo camiasından uzak kalmayı düşünüyorum, vasiyetim olan nebula acclerimide oynamayı bilen ve charı mundar etmicek iyi niyetli bir arkadaşıma satmak istiyorum. 2 adet accountum mevcut
1. account : Gm Taming karakterdir
Aynı accountun içinde 1 adet 5x craft mevcuttur Bowyer-Carpentry-Tailor-Mage-Alchmy birazda tinker,Craftın içinde log ws mevcuttur ayrıca nebula kapanana dek yetecek kadar deri set mevcuttur sanırım enson 200 torba full deri set vardı ..brit moongatenın orada evi vardır arsa değeri 10mdir.Alıcı ister satar arsasını ister satmaz kendi bileceği iştir. Karakterim diye söylemiyorum ama serverin gelmiş geçmiş en ünli tame karakterlerinden biridir son 3 senedir çok fazla binek tameledi günlük kazancı 5-10 m arasıdır.

(150TL)

2)Account Püre mage serverin ilk gm resist ve necro karakteridir fakat necro kaktığından dolayı ben heal ve anatomy 60 şeklinde ayarladım gayet oynaması zevkli bir karakterdir

Ben nebulada birçok şekilde coin sattım çok iyi tame yapan biri nebulada real yada oyun içi hakimiyeti mutlaka elinde tutar..

Ayrıca içinde nebulada en zor kasılan skillerden 1 tanesi olan stealing karakter mevcuttur skilli 70 dir..

Alıcak arkadaşlara daha fazla item ve para sağlayabilirim 411m para mevcut fakat para aldıkça karakterin değeri artar ayrıca nebulada tame oynamayı bilmeyen oyuncunun bile nickimle günde 1m kazanacağına eminim düşmanımız olduğu kadar dostumuzda çoktur alan kişi jail yüzü görmemiş 2 accountu alıp nebulada zevkli oyuna devam eder

(50TL)

(Lynx nickli arkadaşımız accountum ile 3 ay oynamıştır referans olarak Lynx arkadaşımızı gösterebilirim.)

NEBULADAKI TAME ACCMI SON FIYAT 150 TLYE DİĞER ACCMI 50 TLYE SATIYORUM MAIL HERŞEY VERILECEKTIR

Bu konu LeO tarafından düzenlendi(2011-08-03 11:55, 12 yıl önce)
Nickide yazssaydın keşke merak ettim :D

Büyük ihtimal alıcı bulursun ben çok alım satım yapıldığına şahit oldum çünkü hadi hayırlısı :)

Not:Başlık öyle büyük harflerle yazarsan topic akşamı görmez söyliyim...
Members
0.2
Zerox : Nickide yazssaydın keşke merak ettim :D

Büyük ihtimal alıcı bulursun ben çok alım satım yapıldığına şahit oldum çünkü hadi hayırlısı :)

Not:Başlık öyle büyük harflerle yazarsan topic akşamı görmez söyliyim...

Teşekkürler ^^ nicki yazsam banlanırdım ama pk olarak takılan fazla taming yok araştırma yaparsan bulabilirsin =)))
Anladım tamam :D

...on :P
Members
0.2
Yeah xD
Selam hala satilik acc varsa ben talibim, haber bekliyorum
Burdan ulaşabilirsin. mail'imi özelden gondereceğim
Bende iki accountuna talibim eğer acil şekilde cevap verirsen gerekli işlemleri hemen halledebiliriz. Pmden ulaşırsan yada telefon numaranı verirsen sevinirim...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.