Ümidi kes :D
:D romantizme yeni bi soluk getirdin abi
İsminin Yazdığı Bir Kolye Güzel Olur Burak Aslında.

Ciddi Diyorum Bi kaç kız arkadaşıma sordum öle dediler :D

Ama Gümüş.
Silindi
Apprentice
2.5
Tut Koludan Çek Bir Odaya Al bir tane Yüzük Kadınımsın De Arkana Bakmadan Çık Pasta Ye
Novice
-14.8
ByTymaron : Tut Koludan Çek Bir Odaya Al bir tane Yüzük Kadınımsın De Arkana Bakmadan Çık Pasta Ye

Çok hızlı olmadımı :O_o

Mete sen En İyisi Tek Taş Al Hani TansaŞ olayı vardı ya onun gibi :D
DisqusteD :
ByTymaron : Tut Koludan Çek Bir Odaya Al bir tane Yüzük Kadınımsın De Arkana Bakmadan Çık Pasta Ye

Çok hızlı olmadımı :O_o

Mete sen En İyisi Tek Taş Al Hani TansaŞ olayı vardı ya onun gibi :D

Karıştırma Onu :D
Novice
-14.8
:d
Mete Kendini Bir inşaata at en tepesine çık DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN SELAY de. TV Falanda gelir işin iş olur işte
Bence hicbirsey alma. Nedeni ise eger cıktıgın degilse, onlar genelde kendi aldıklarını kullanırlar. Seninkiler kenarda surekli bekler durur. En iyisi;

Benden hoşlandığın hissine kapıldım. Sana kendimi getirdim :) de.

Yada eger sevdigi sanatcı/grubun adını biliyorsan ( ama gercekten sevdigi ) onun bir kasetini al. Öyle sweettir, bilmem neydir hediye alarak abartma.
Ya benimsim Yada benimsim iki şık sundum seç de
Silindi
Apprentice
0.9
Bir Fırsatını Bul kızla başbaşa kal daha sonra vericeğin hediyeyi uzat ve gözlerine bakarak şöyle de bugun senin dogum gunun belki sayende bende bugunden sonra yaşamaya başlarım de hem hediyeyi ver hemde çıkma teklifi et egerki kız evet derse en büyük hediye sen olucaksın hayır derse hiç kafana takma yine git pasta ye :)
Abi Pat Diye Çıkma Teklifi Etmek istemiyorum daha tanışalı 1 Gün oldu.
Buldum İşte Havalar Soğuyor Ben Eski Sevgilime Bu Zamanlar Güzel Bir Atkı İle Bere Almıştım ! :D:D
Silindi
Apprentice
0.9
Git janjanlı bir konvers al (:
Ya Biraz Anlamlı Bişey Almak İstiyorum Hâla Bulamadım.

Baktıkta Ben Aklına Geleyim :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.