tüm herkezin sevgililer gününü kutlarim - tabe cogununz yoktur belki ama :P
yanlizim dostlarim yanlizim yanliz :)
sevgili mi varda kutluyon :D
Yaw Bu Sewgılıler GUnu Tek Bızdemı Yoksa TUm DunyadamI seWGılıer Gunu....
Sıradan yanlız bir yılın yanlız bir günü...
Önemsiz bir hayatin, önem kazanması için mutlu bir günün, hüzünlü saatleri =) Kimimizin bir an önce bitirmek istediği günlerden birisi, kimimizin hiç bitmesini istemediği günlerden birisi. Kimimizin ise, hiç gelmesini istemediği bir günü..! =)
Sevgililer gününüz kutlu olsun.

Bu konu Kanglaoo tarafından düzenlendi(2008-02-14 17:25, 16 yıl önce)
Novice
-14.8
Kanglaoo : Sıradan yanlız bir yılın yanlız bir günü...
Önemsiz bir hayatin, önem kazanması için mutlu bir günün hüzünlü saatleri =) Kimimizin bir an önce bitirmek istediği günlerden birisi, kimimizin hiç bitmesini istemediğimiz günlerden birisi. Kimimizin ise hiç gelmesini istemediği bir günü..! =)
Sevgililer gününüz kutlu olsun.

+1 :yes
Master
59.2997
Sevginin günü olmaz. Seven kişi her zaman sever. Sevgililer günü altında kutlanan şeyin sadece para tuzağı olduğunu düşünenelerdenim. Gün normal bir gün, herşey aynı, seven gene seviyor. Ayrı bir güne hiç ihtiyaç yok bence. Tamamen hediye satabilmek amacıyla çıkartılmış bir şey bence...
Novice
-14.8
Slothere : Sevginin günü olmaz. Seven kişi her zaman sever. Sevgililer günü altında kutlanan şeyin sadece para tuzağı olduğunu düşünenelerdenim. Gün normal bir gün, herşey aynı, seven gene seviyor. Ayrı bir güne hiç ihtiyaç yok bence. Tamamen hediye satabilmek amacıyla çıkartılmış bir şey bence...

Herkezin Fikri Aynı değildir.Slother =)
Sevgilim bnden hediye istemedi :D Almam da zaten:D Kendimi vermişim ona daha ne istiyo :D:D
walla ben ne istiosun die sordum:D hepte öle yaparım. yada gideriz beraber alırız en güzeli o :D
Slothere : Sevginin günü olmaz. Seven kişi her zaman sever. Sevgililer günü altında kutlanan şeyin sadece para tuzağı olduğunu düşünenelerdenim. Gün normal bir gün, herşey aynı, seven gene seviyor. Ayrı bir güne hiç ihtiyaç yok bence. Tamamen hediye satabilmek amacıyla çıkartılmış bir şey bence...
Çoh yanlış... Olayın hikayesi bildiğim kadarıyla şu.Roma savaşa girmiş ama askerler karılarını sevgililerini felan bırakmak istemiyorlar.Roma kralıda bi şerefsizlik yapıp evlenmeyi yasaklıyor.Ozamanlar pederlik yapan Valentin diye bi bey abi var.Bu gençleri gizli gizli evlendiriyor e tabi daha sonra olay ortaya çıkıyor.Kralda öldürtüyor Aziz Valentini.Daha sonra 14 şubata valentin abinin ismini veriyorlar.Kültürümüze sonradan giren bir gündür bu.Avrupa da bu gün bayağı eskilere dayanır.
15 Şubat da ozaman saplar günü olsun :p Şimdi den saplar günümüz kutlu olsun :D
Earl :
Çoh yanlış... Olayın hikayesi bildiğim kadarıyla şu.Roma savaşa girmiş ama askerler karılarını sevgililerini felan bırakmak istemiyorlar.Roma kralıda bi şerefsizlik yapıp evlenmeyi yasaklıyor.Ozamanlar pederlik yapan Valentin diye bi bey abi var.Bu gençleri gizli gizli evlendiriyor e tabi daha sonra olay ortaya çıkıyor.Kralda öldürtüyor Aziz Valentini.Daha sonra 14 şubata valentin abinin ismini veriyorlar.Kültürümüze sonradan giren bir gündür bu.Avrupa da bu gün bayağı eskilere dayanır.

Benim hatırladığım kadarıyla kızın biri ya da Valentine denen adam hapis gibi bir şeye giriyodu falan filan.Tam hatırlayamıyorum sonunda kavuşuyorlardı sonra o adamın adını veriyorlardı galiba :)
MiqRop : 15 Şubat da ozaman saplar günü olsun :p Şimdi den saplar günümüz kutlu olsun :D

Doğru. :)

Sevgililer gününüz kutlu olsun. :)
sevgilimle bu gun şişe çevirmece oynadık. kıza sordugum sorula. buokuldan hoşlandıgım erkek varmı, kyane kız anlayacagınız gibi koseye sıjkıstı. benim su anda sevgilim yok. kıza beni sevdiğimi soylettırıyorum.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.