Selam arkadaşlar bir süredir kullandığım ve sevdiğim bir sistemden bahsedeceğim belki aranızda duyan bilen vardır, sistem aslında çok basit ve işe yarar hem kendi alışverişlerinizden para kazanıp indirip alıyorsunuz hemde sanal bir mağaza kurarak reklam yaparak para kazanıyorsunuz hem de sosyal medyada paylaşım yaparak para kazanıyorsunuz yani sürekli uğraşırsanız sürekli para kazanıyorsunuz :) Günümüzde sıklıkla alışveriş yaptığımız sitelerde bu sisteme dahil örnek; Markafoni, Hepsiburada, YKM, Boyner, CicekSepeti, GittiGidiyor, Karaca vb gibi büyük kuruluşlarla çözüm ortaklığı şeklinde çalışıyor velhasıl gelelim konuya

Sisteme üye olmak isteyenler buraya tıklayabilirler. Kendi örnek mağazam: https://ucuzalisveris.netlioo.com

Aşağıda panelinizde göreceğiniz indirim yüzde oranları ve alışveriş yaparak % kaç indirim kazanabileceğinizi anlatan örnek tablo.


Netlioo.com'dan Nasıl Kazanç Sağlarım?
Sitede 4 türlü kazanç yöntemi var:
1- Satış ortaklığı
2- Reklam paylaşımı
3- Alt üyelerden kazanç
4- Alışveriş yaparak indirim kazanmak

Dükkana Nasıl Ürün Eklerim?
Netlioo Dükkan Özelliği
Netlioo'daki dükkanınıza ürün ekleyerek satış yapabilir ve kazancınızı artırabilirsiniz. Dükkanınıza hepsiburada.com, gittigidiyor.com, D&R, çiçekspeti.com, YKM, Mediamarkt, Collezione vs. gibi mağazaların ürünlerini ekleyebilirsiniz. Bu ürünlerin satışından Netlioo'nun anlaşması oranında komisyon kazanırsınız. Ürün sıralama, kategorilere ayırma ve istatistik gibi daha bir çok özellikler dükkanınıza eklenmekte ve eklenmeye devam etmektedir. Dükkana nasıl ürün ekleyeceğiniz aşağıda ayrıntılı olarak anlatılmıştır.

1- Dükkanınıza ürün eklemek için Ana sayfada bulunan "Dükkan" linkine tıklayın.


2- Ürün ekleye tıklayın


3- Ürün ekleme sayfasına geldiğinizde aşağıda listelenen mağazalardan ürününü eklemek istediğiniz mağazaya tıklayın. Örnek olarak hepsiburada.com seçildi.


4- Örnek ürün olarak saati seçtik. Saatin linkini resimdeki gibi kopyalayın.


5- Saatin linkini dükkanımızda ürün ekleme kısmındaki kutucuğa yapıştırın ve "Onay" tuşuna tıklayın.


www.bankpozitif.com 150 TL www.zmn.com.tr/ 14%
www.geziko.com 11 TL www.hediyefabrikasi.com 13%
www.avansas.com 11 TL www.karaca.com.tr 13%
www.clinuque.com 7 TL www.gittigidiyor.com/ 3,20%
www.tazemasa.com 4.5 TL www.hepsiburada.com/ 3,50%
www.pluscanvas.com 3 TL www.trendyol.com/ 2,40%
www.insparkus.com/ 40% www.markafoni.com 9%
www.kiraguru.com/ 32,50% www.sehirfirsati.com/ 9%
www.hitfoni.com/ 22% www.deichmann.com/ 10%
www.lukapu.com/ 20% www.zizigo.com/ 11%
www.erkekayakkabi.com/ 17,50% www.boyner.com.tr/ 9%
www.frutation.com.tr/ 17% www.lidyana.com/ 10%
www.cicek.com/ 16% www.ciceksepeti.com/ 10%
www.biggshop.com/ 16% www.buldumbuldum.com/ 11%
www.lezzetlihediye.com 15%

Reklam Paylaşarak Para Kazanma
Netlioo.com'un para kazandıran ikinci yöntemi de bu bilinen markaların facebook veya twitter hesabımızda reklamlarının paylaşılması yada beğenilmesidir. Paylaşılan her reklam başına arkadaş sayımıza göre 2 TL'e kadar para kazanırız. Yüzlerce markanın entegre olduğu sistemde her gün mutlaka değişik reklamlar çıkmaktadır. Yeni reklamlar hergün "Netlioo Bülten" adıyla mail adresimize gönderilir. Yeni gelen reklamları buradan kolayca bulabiliriz. Hangi reklamın ne kadar para kazandırdığı üzerinde yazmaktadır.
Reklamları paylaşırken paylaşımın "herkese açık" olması gerekir. Buna özellikle dikkat ediniz.
Aşağıdaki resimde reklamlar ve yanında kazandıracağı miktarlar belirtilmekte.


Alışveriş yaparak para kazanma
Netlioo.com'a girdiğinizde bir çok tanınmış markayı göreceksiniz. İşte bu tanınmış markalardan birine netlioo.com'dan giriş yaparak alışveriş yaptığımızda belli bir miktar yüzdelik indirim kazanırız. En üstteki resimde de görüldüğü gibi her markanın yanında ne kadar indirim yaptığı belirtilmiştir. Yapılan bu indirimler bizim netlioo.com hesabımızda birikerek paraya dönüşmektedir.
Burada dikkat edilmesi gereken en önemli şey netlioo.com hesabımıza girdikten sonra orda listelenen tanınmış markaların sitelerine girmektir. Örneğin direk olarak internet tarayıcımızdan hepsiburada.com'a girerek alışveriş yaparsak indirim kazanamayız. Önce netlioo.com hesabımıza girip daha sonra mağazalar kısmında listelenen hepsiburada.com'a girip alışverişimizi yapmalıyız.
Markalara ait indirim kuponlarını ve kodlarını netlioo hesabınıza girdiğinizde görebilirsiniz. Bu kodlar size alışveriş sırasında direk olarak indirim sağlamaktadır. Aşağıda bazı markalara ait indirim kodları gösterilmiştir.


Facebook / Twitter Hesabımı Netlioo'ya Nasıl Bağlarım?
Facebook / Twitter hesabınla Netlioo üye girişi butonunun hemen altındaki bağlamak istediğiniz sosyal ağ ikonunu tıkladıktan sonra açılan pencereden Netlioo hesabınıza ile giriş yapmanız yeterlidir.

NetPuan (NP) nedir?
Netlioo’nun anlaşmalı olduğu sitelerden yapacağınız alışverişler, üyelikler ve Sosyal kampanyalar ile toplayacağınız puanlardır. Net Puan, Netlioo’daki kazanç birimidir. 1 TL 5 NetPuan (NP) eder.

Aktif NP: Reklam paylaşımlarınızdan-beğenilerinizden-tweetlerinizden-alışverişlerinizden kazandığınız puanlar.

Potansiyel NP: Sosyal ağınızdan yani alt üyelerinizden kazandığınız puanlar.

NetPuan=Aktif NP+Potansiyel NP şeklindedir.

Not: Aktif puanlarınız her ay 25 NP ve üzerine çıkarsa kotanızı %100 doldurmuş olursunuz ve alt üyelerinizden elde ettiğiniz Potansiyel NP'lerin hepsi NetPuan'ınıza eklenir. Kotayı tam olarak doldurmazsanız Potansiyel NP'ler, doldurduğunuz oranda Aktif NP'lere eklenir.

Yani sistem diyor ki: "Sadece alt üyelerinden kazanmayı bekleme, kendin de çalış. Kotayı doldur ve üyelerinin kazançlarını hak et." Bu da Netlioo sisteminin üye olan herkesin aktif olması üzerine kurulu bir sistem olduğunu gösteriyor.

Puanlarımı Nasıl Kullanırım?
Aktif NP tutarını TL tutarına çevirdikten sonra, Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde bulunan kendinize ait banka hesabınıza havale edebilirsin. Netlioo çok yakında banka hesabı dışında Paypal hesabına ödemeyi de aktif hale getirecek. Gönderdikleri e-mail bu şekildeydi.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.