1 ) ilişki sırasında sadece üç kelime söyleyen kızlardır.

( dur) (yapma) ( hayır)

2 )Tipik Türk kızının boyu 1.60 bilemediniz, 1.65'tir. boyu 1.65'i geçen türk kızına anası babası muhtemelen göçmen türk kızı ya da "oha" denir.

3 ) Tipik Türk kızının saçları esasen siyahken gölge atılarak kahverengiye dönüşmüştür. İstisnasız hepsi hayatını evliliğe adamıştır.

4 )Yemek yeseler de yemeseler de tepsi gibi k*çları vardır, spor yapsalar da yapmasalar da o k*ç ufalmadığı gibi sıcak denizlere doğru yayılmacı bir politika güder.

5 )Tipik türk kızı tarkan gibi yakışıklı ve efemine tipleri beğenip ö. deniz gibi maço-etken kırması postmodern hanzolarla evlenme hayali kurar, sonunda ibrahim erkal gibi 250 hit pointlik kahvehane çırağı, minibüs muavini, sekizinci sınıf restoran komisi manifaturacı kılıklı bölüm sonu canavarı bir adamla evlenir. her tipik türk kızının içinde edilgen bir ev kızı gizlidir.

6 ) Tipik Türk kızı kapı zilinden, bisiklet kornasına melodi içeren ya da içermeyen her şeye oynama kapasitesine sahiptir.

7 ) Tipik Türk kızının kısa orta ve uzun vadede hayat planları vardır, bu planlar kısa vadede evlenmelerine mani olmayacak kadar gezip tozmak, orta vadede kapağı kıçı sağlam bir adama dayamak, uzun vadede ise ibrahim erkal çapında da olsa kendisini rahat ettirecek bir adamla evlenmekten ve x>2 olmak üzere en az x+1 çocuk doğurmaktan mürekkeptir.

8 ) Tipik Türk kızı tüm yeni çıkan b*ktan techno-arabesk parçaları bilir, ne kısa ne orta ne uzun vadede kendini geliştirmek, kitap okumak, bir müzik aleti çalmak, herhangi bir eser icra etmek gibi faaliyetleri kalkınma planına almaz.

9 ) Tipik Türk kızının bu karakteristiklere sahip olmasının en önemli sebebi Tipik Türk erkeğidir.

Not : Alıntıdır. ( Forumda arama yaptım ancak göremedim yayınlanmamış sanırım. )

Bu konu Slothere tarafından düzenlendi(2008-02-17 01:39, 16 yıl önce)
spor yapsalar da yapmasalar da o k*ç ufalmadığı gibi sıcak denizlere doğru yayılmacı bir politika güder.

Yarıldım buna yaa :DxD

Bu konu Slothere tarafından düzenlendi(2008-02-17 01:39, 16 yıl önce)
7 ) Tipik Türk kızının kısa orta ve uzun vadede hayat planları vardır, bu planlar kısa vadede evlenmelerine mani olmayacak kadar gezip tozmak, orta vadede kapağı kıçı sağlam bir adama dayamak, uzun vadede ise ibrahim erkal çapında da olsa kendisini rahat ettirecek bir adamla evlenmekten ve x>2 olmak üzere en az x+1 çocuk doğurmaktan mürekkeptir.

:D Puauhahah
Muha :B hepsi doğru geng8)
9 ) Tipik Türk kızının bu karakteristiklere sahip olmasının en önemli sebebi Tipik Türk erkeğidir.

Yani tipik türk erkeği türk kızından beterdir? yanlışmı anladım?
Hayır diyor ki.. Türk erkeği kadınlara bunu empoze eder.

Eh aslında erkekleri yetiştiren de kadınlardır.
Anemon : 9 ) Tipik Türk kızının bu karakteristiklere sahip olmasının en önemli sebebi Tipik Türk erkeğidir.

%95 doğru anladın Mertcim =):)
1 ) ilişki sırasında sadece üç kelime söyleyen kızlardır.

( dur) (yapma) ( hayır)

Yalan.Hiç diyenine rastlamadım.:D:D
Novice
0.6
Hangi ülkede beden eğitimi dersinde sağ sola topluca oturup muhabbet eden kız türü var ki? Hal böyle olunca vücut şekilsiz oluyor, beyinde yavaş işliyor.
:)
Fredy : 1 ) ilişki sırasında sadece üç kelime söyleyen kızlardır.

( dur) (yapma) ( hayır)

Yalan.Hiç diyenine rastlamadım.:D:D

ben rastladım :D:D
Anemon : 9 ) Tipik Türk kızının bu karakteristiklere sahip olmasının en önemli sebebi Tipik Türk erkeğidir.

Sanırım Türk kızlarına her şartta değer veriyor olmamız onları kendilerinle ilgilenmeyen ve genede güzel gören birer canavar haline getiriyor demeye çalışmış.. Yani ben böyle anladım açıkcası (: İllede Türk Kızı diyoruz.. Biraz yabancılara ilgi artarsa bizimkilerde kendilerine bakar.. En azından sıcak denizlere yayılma politikasına giren k*çları biraz küçülebilir euhe (:
Buğra süpersin :yes
Etrafımızdaki gerçekler |-)
Aheeeeeey geng'im benim doğru ama cansev hiçbirine uymaz:(( xD

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.