Selam arkadaşlar buradan sunucu sahiplerine seslenmek istiyorum
şöyle bir fikir geldi aklıma bir radyo kurulumu yapılacak ( şuan aktif konumda ) burada 7 /24 yayın yapılacak kendi makinamdan 2 gblık bir vds ayırdım. İndex sayfasının sağ tarafında bu oluşuma katkı saglayan sunucuların bannerları koyulacak ve o sunucuların reklamları yapılacak yayın sırasında böyle bir düşüncem var fikirlerinizi alabilirim ve katılmak isteyenler bu başlık altından yazarsa sevinirim.

Tasarım içinde şöyle bir şey düşündüm
https://www.aiondivine.com

domain değiştirdim bu domain sadece radyo için kullanılacak.

Bu konu Aiakos tarafından düzenlendi(2011-07-15 16:47, 12 yıl önce)
Başarılar
Nasıl bu oluşuma katılırız , yararları nelerdir?
-Eğer bir sunucu sahibi iseniz oyun içinde yapıcağınız etkinlikler ( 1vs1 pvp turnuvası , quest ) v.s yayın sırasında bilgilendirmesini yapabileceğiz.
-Ayrıda şuanki index sayfasında logonuz mevcut olucak.

Sizden tek istediğimiz web siteniz bir radyo simgesi eklemek veya haberlerde yayınlamak.
Novice
11.9
Beğendim, ilk sanırım, güzel hoş .
Evet beğendim ancak keşke başka domainle yapsaydınız talep dahada fazla olurdu.
Silindi
Members
0
3 sene önce yaptım
2 sene önce yaptım
geçen sene yaptım
bu sene yaptım
gittim 8gblik dedicated aldım 300 liraya ayda, başka iş için kiralamıştım elimde kaldı radyo kurdum günde 2 kişi fln giriyodu dsjf
Hayırlı olsun
Banned
-3
Awe : Hayırlı olsun
Desteklerimizle ultima online oyuncu kitlesini radyoyu dinleteceğiz, hafta sonları röportaj ve geyik muhabbetleri yapabiliriz. Bence ultima online adına atılan büyük bir adım^^
Güzel düşüncülerimiz var inşallah tüm sunucuların katkısıyla birlikte iyi bir ortam yaratılacak
Daha önce çeşitli sunucular da denedi fakat tutmadı.Tymaron U-S adına bi ara yapıyodu radyo yayını sonra telif hakları vs. nedeni ile kapatmak zorunda kalmıştı sanırım.
Bizim ki daha farklı tüm tr deki uo sunucularına yönelik
Expert
34.0001
Farklı bir domain de anlaşmalı bütün uo sunucularını kapsayan bir yayın gerçekten güzel olabilir.
domain bu düşünceden ötürü değiştirildi www.aionidivine.com

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.