Arkadaşlar uzun zamandır girmediğim Rappelz online oyun şifrem var üzerine item silah düzmüştüm.Sabırla kasıyordum ama sanırım 7 8 aydır bir kere bile girmedim sonucda emek var üstünde heba olmasın birisi oynarsa vereyim.Sanırım 55 60 level arası karakter büyücü bir char .

Oyundan bahsetmek gerekirse yaratık kesiyorsunuz işte pvp yapabiliyorsunuz binek yaratık tameliyebiliyorsunuz .Bunların hepsinin daha fazlasını arastırarak çözebilirsiniz.Oyun türkçe oldugundan sıkıntı yasamazsınız karışık gelecektir ama nasılsa 3 5 güne çözersiniz.

Rappelz verilmiştir bir arkadaşa
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Birde şu var browser oyunu diablo gibi oyun görevler pvp yaratık kesmeler değişik bineklere felan binmeli bu oyunda birşey yüklemiyorsunuz direk saniyesinde diablo gibi bir ekranla oyuna başlıyorsunuz.Bu acc daha baslangıç 15 level ama en azından o sıkıcı baslangıc seviyeleri atlanmış işe yararsa onunda sifresini vs vereyim

drakensang.com
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ha birde Elpida serverına ait hazır kasılı craft warior hırsız acc si mevcut isteyen olursa onuda vereyim boş duracağına oynama niyetli birisi girsin kassın.

Daha aklıma acc şifre gelirse paylaşıcam burdan saygılar.

Bu konu Superadminstratours tarafından düzenlendi(2013-01-29 17:33, 11 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.