Anlatmak imkansız..
Herkesin izlemesi gereken bir video ..
Gülünecek duruma aslında üzülmemiz ve üzerinde düşünmemiz gerek..

[youtube]S54apxVdO0w&rel=1[/youtube]

Dipnot:
Alıntıdır.
Çok güzel çok hoşuma gitti gerçekten anlatılanlara hak vermemek mümkün değil :alkis
konuyu açıp beğenirken imzalarımıza da bir bakmak gerekli tabi.
atacker : konuyu açıp beğenirken imzalarımıza da bir bakmak gerekli tabi.

açık konuş?? geç oldu anlama zorlugu çekiyorum.
Silindi
Expert
8.1
Bir çoğumuzun imzası iyi bir Türkçe'de yazılmıyor demek istemiş (:
Silindi
Expert
8.1
Biraz abartılmış.Fakat söylenenler doğru.Dilimize sahip çıkmalıyız.Üstümüze düşen görev de Türkçesi olan yabancı kelimeleri kullanmamaktır.
Cevap= 6 İzlenim=93

geyik topici açsam daha çok hit alıp msj atılırdı işte gençlik.
Anemoncum batı özentisi çok buradada önemli olan hit değildir,başlıkta verilen mesajdır mesajı alan alır almayanında zorla aklına sokamayız.En azından ben beceremedim bunların aklına zorla sokmayı.
Güzel Çalışma Yapanları ve Bize Ulaştıranları Saygıyla Selamlıyorum !
Ben çanakkalede askerlik yaptım.. Zor değildi kesinlikle.. ama çok şey gördüm orada.. Bu toprakları, vakti ile bu toprakların topraktan insanlarını.. bir karış toprağa kaç canın neden sığdığını.

Bizler şimdi o toprakları parsel parsel satarken.. sahip çıkmaz.. ses çıkarmazken.. hatta desteklerken dilimize mi sahip çıkıp haykıracağız.. Dilimiz için mi savaşacağız..

Elbette hayır!

Zaten vakti ile bir alfabe değişimi bizlerden geçmişimizi alıp götürmüştür. Şimdi de değişim olmadan bizler yok ediyoruz. Aklı başında fikirlerimizi insanlarımızı dilimizi ilmimizi reddediyoruz.

Çok değildir.. bizler ne kadar benzemeye çalışsakta özendiklerimize.. onlar 2 gün sonra.. çok dğeil 2 gün sonra bizlere iğrenerek .. bizim topraklarımızda .. ezerek bakacak.. sövecekler.. ve tek kelime etmeye hakkımız olmayacak.. çünkü her şeyimizi ya satmış ya reddetmiş olacağız.

Dilimizde bunlardan biri evet..
Çok güzel bir çalışma www.zekirdek.com un başlattığı böyle bir kampanya var.
up!
up!up!
Anemon

Insanlarımızın Ne Halde Oldugunu Gostermek İçin Yapılmıs Guzel Bi
Video Paylaştıgın İçin Teşekkür Ederim.

Saygılar..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.