TeKrar Ben Size Bugun Bir Arkadaşımla ARamızda Geçen Dialogu Yazıcam Yardımlarınızı BEkliyorum.

Şimdi Arkadaşım Bir İnternet Cafeye Yeni Format Attırmış Ve Orj Olmayan Bir Xp Cd İle. Sonra Bu Çocuk Bütün Güncelleştirmeleri Kapamış Ona Neden Kapadın Diye Bir Soru Yönelttiğim Zaman BAna ;

-Oğlum Orj Olmayan Windows Cd İle Format Attırdım Güncelleştirmeleri Kapamassam Microsoft bilgisayarı kapatıyor

Diye Bir Cevap Yöneltti. Bu Cevap KArşısında Ne Kadar Şaşırdıysamda Belli Etmemeye Çalıştım Sonuçta Benimde Başıma Gelebilir. Sanırım Gelecekte Ama BAna Biraz Saçma Geliyor. Bir Süre Düşündüm Ve Bu İşi Çözse Çözse U-s ÇÖzer Dedim.
Orjinal olmayan Windows ile update yapınca (hepsinde değil) bilgisayarına birşey yuklenıyor. Saatin yanında ikide bir uyarı geliyor. Orjinal yazılım kullanın zart zurt filan. Başka birşeyde gelmiyor.
Hayatım boyunca ilk win kullandıgım zaman orjinal kullandım ondan sonra hiç orjinal kullanmadım hep güncelleştirmelerim açık yıllar oldu ne bı hata aldım ne bı uyarı aldım nede bilgisayarım kapandı nede bu sorunlarla karsılasıp sıkayet eden gordum
Kapanma İhtimali YoksaGüncelleştirme Yapacaım :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.