Silindi
Malumunuz çoğunuz youtube'a giremiyorsunuz.

Öncelikle

www.proxytr.com 'a giriyoruz

Oradaki boşluğa www.youtube.com yazıyor ve surf'e basıyoruz.

Youtube'da video izlemenin keyfini yaşıyoruz.
Bu arada proxy kullanmanın yasal oldugunuda bir dergide okuduydum. Sanırım Chip yada byte idi. İşte TR de yasalar böle açıklar oldukça yapılanlar bi işe yaramaz gibi oluyor. Sadece dns değişikliği ile istediginiz engeli kaldrabiliorsunuz.
Hayır tüm Dünya artık çıkarlar ile dönerken Türkiye neden hala gururla dönüyor ki ? Youtube'da benim yararlandığım bir sürü alan vardı , bana ve ülkeme laf edilen yerlerle ilgilenmiyodum bile . Gel gör ki yararlanabileceğimiz bir yeri gereksiz engelledik gene .
Trky-Dnsayar tercih ederim.
Burdan youtube.com a girdim adobe flash player yüklü degil yönlendiriyor siteden inmiyor devaminda ?

Resmin Büyük Hali
Trky-Dnsayar kullanırsan rahatlıkça girebilirsin.
Hic kullanmadim tarif edersen..
HP-Nexiel : Burdan youtube.com a girdim adobe flash player yüklü degil yönlendiriyor siteden inmiyor devaminda ?

Resmin Büyük Hali
bendede flash player yüklü deil diyor
Expert
34.0001
Trky-Dnsayar nedir bi açıklama link vs. verin :)
Dns seçimi yapın. En güzeli o en rahatıda. Makinayı yurt dışı gösteriyor ve bütün perdelemelerden geçiyorsunuz. Ve tamamen yasal bir olay :)
TRKY-Dnsayar programı Buradan İndirebilirsiniz.

TRKY-Dnsayar otomatik DNS değiştirir.Kurulumu çok basit next next start close :D:D
Açılması istediğiniz siteyi kurulum bittikten sonra bilgisayarınız ile birlikte modeme reset atarak ulaşabilirsiniz.
Simdi hic modeme res atasim yok.. xD
https://208.65.153.253 ne kasıyonuz ki
Sitenin görüntüsü biraz sanki youtube'a benzemiyor.. xD
Bende soyle bi goruntu cikti..

Resmin Büyük Hali

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.