Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Öncelikle herkese selamlar,

Bi kısmınız beni tanıyor diye kendimi tanıtma ihtiyacı duymadan direk konuya giriş yapmak istiyorum.

Hatırlarsanız forumda bi süre önce hesaplar silinmiş fakat daha sonra "sanırım" düzeltilmişti.Bu süreçte benim de yaklaşık 9-10 yıllık hesabım silinmiş olup tam olarak 4 defa "direkt ve site üzerinden" mail atmama rağmen herhangi bir cevap alamadım.Akabinde tekrar kayıt olmayı denedim fakat site kayıtları kapatılmış ve haliyle uzun bir süre boyunca ne yeni hesap açabildim ne de birine ulaşabildim.

Sorum şu:Hesabım neden habersiz ve sebepsiz yere silindi?
İletişim kısmında gönderilen maillere neden bakılıyor?Bakılıyor ise neden kaale alınıp cevap alamıyorum?

Bütün vermiş olduğum çabalar sonuçsuz kaldığı için konuyu buraya taşıyor ve eski hesabımın mümkünse tekrar aktif edilmesini talep ediyorum.

İstenildiği taktirde gönderdiğim maillerin tarih ve ekran görüntüsünü paylaşabilirim.
Neophyte
26.6001
Detaylı bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır, durumu ileteceğiz.
Teşekkür ediyorum.
https://www.ultima-strike.com/forum/duyurular/son-yasananlar-konusunda-q49930

Ayrıca sitede basit şifrelere sahip kullanıcılar önlem olarak komple silindi. Örnek vermek gerekirse "123456" "abc123" vs gibi md5 hash tagı md5 veritabanlarında kayıtlı şifrelere sahip hesaplar silindi.

Kısaca hesabınız hacklenip daha sonra bu tarz kolay bir şifreye dönüştürüldüyse onlarla beraber silinmiştir. Eski hesabınızı detaylarını atabilirseniz, eski veritabanı bilgileri ile karşılaştırıp doğrulama yaparsam eğer şu anki kullandığınız hesabın tarihini değiştirim.
Özel mesaj atamıyorum @Lucretius mail ile yollamamı isterseniz mail atabilirim.
[email protected] adresine mail atın.
Yolladım.
https://www.ultima-strike.com/forum/off-topic/10-yillik-uyeligim-nasil-q51744

Aynı türden bir talepte bende bulunmuştum ancak bana yanıt verilmedi :)
Aynı şekilde mail at bakalım

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.