Evet arkadaşlar yine başka bir Testere filminin haberini yine sizlere ilk ben ulaştırıyim istedim.Vatana millete hayırlı uğurlu olsun.! :D

24 Ekim 2008'de vizyona girecek olan Testere 5 (Saw 5) filminin son fragmanı yayınlandı. Filmin konusu henüz netlik kazanmamış olmasına rağmen Jigsaw'un ölümcül oyunlarından tek sağ kalan Hoffman'ın sırrı ortaya çıkınca önüne çıkan tüm engelleri yok etmek için elinden geleni yapacaktır.

Önceki Testere filmlerinin yapımcılığını üstlenmiş olan David Hackl, serinin 5. Filminde yönetmen koltuğuna oturmayı başarmış. İşte Saw 5'in en yeni fragmanı;

https://www.ekolay.net/sinema/haber.asp?pid=38&haberid=556055
Expert
34.0001
bi seri 5 e ulaştıysa ticari amaç ararım ardında :) serinin hiç bi filmini izledim ama serinin takipçileri için güzel haber.
he ya bi ölüyo biri çıkıyo biri ölüyo biri çıkıyo ama işte ginede seviyorum ve izlicem farkmı bi film :) sevimdim daha dün çıkmış gibi kaldı aklıma saw IV
KeLL : bi seri 5 e ulaştıysa ticari amaç ararım ardında :) serinin hiç bi filmini izledim ama serinin takipçileri için güzel haber.

Bende hiçbirini izlemedim vede bakabilirim birincisinden :D
Her zaman final fimleri güzel olmuştur.Saw ı hiç izlemeyenler veya izleyip de beğenmeyenlere tavsiyem bunu izleyin.!
Paylaşım için teşekkürler. Bende bunu arıyodum daaa :yes
sawın tuzaklarına hayranım ama cıvıttı
Saw IV izliyenler bilir bi tuzağında kadını tuzağa düşürüyo seni bi polis gelip kurtarmaya çalışıp seni öldürcek diyo kurtarır kurtarmaz dolapda bi bıcak var al onu öldür diyo , polis gidip kurtarıyo zar zor canını verecek şekilde kadın onu öldürmeye çalışıyo şaşırıyo sonra adamın yaptığı tuzağa görüyo kadın öldürdükten sonra bazıları çok abartı saçma ama bazılarıda çok zekice :)
ben bütün saw serisini izledim hele 1.filminde 2 elemanı bu tuazağa düşürüyor ve bi odaya hapsediyor birini sağ üsteki bi demire diyerinide sol altaki demire zincirlior ve yerdebi adam yatıyor beyni uçurulmuş ve en başından beri saw bu yerde yatan adam o sahnyi gördüğümde şoke olmuştum:D
Bokunu cikardilar.. Ama merakla bekliyoruz yinede..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.