Arkadaşlar iyi akşamlar saatlerdir arıyorum ismini unuttuğum bir film hakkında yardım edermisiniz mutlaka izleyeniniz olmuştur

yaklaşık olarak 2 3 yıl önce izlediğim bir filmdi konu hatırladığım kadarı ile

çölde geçiyordu sanırım amerikalı askerler vardı bir tarikat liderini öldürmeye çalışıyorlardı yada bulmaya
bu tarikatın gizli güçleri var çok ileri teknolojileri var çöldeki askerlerin hepsini öldürdüler sadece 1 i hayatta kaldı onuda alıp her şeyi gösterdiler
böyle üçgen bir gemileri vardı o gemi ışık hızında hareket edebiliyordu hatta hatırladığım bir sahneyi de söyleyeyim bunlar bir kayanın arkasına saklanmışlardı helikopter sesi geliyordu geldi geldi ses büyüdü sonra bir anda ses kesildi bunların hepsi hayal gördüklerini sandılar kayanın arkasından çıkıp baktılar sonra bir ışık altında kaldılar rastgele ateş ettiler falan filan (: baya unuttum umarım yardımcı olabilirsiniz teşekkür ediyorum şimdiden
düzeltme : filmdeki tarikat islami ait olmalı yani afganistan sudan gibi yerler düşünün

Bu konu Khabil tarafından düzenlendi(2013-03-09 21:29, 11 yıl önce)
Rüyadır lan o?
rüyalarına fırlıyım emi bulamadıysan ne diye heyecan yaptırıyosun bulundu diye atladım konuya
LSJDHFKLJSDHFKJHDSFKSDF.

Güldüm lan sebepsizce.
gül lan gül gülmek güzeldir.
enteresan bir film :)
güzel bir filmdi desp inan bana (:
Bende merak ettim :D
her mesaja aha bulduk diye atlamak sonra bu cevabı daha çok alacağını anlamak güzel bi duygu (:
oyuncuları kimlerdi ? isimlerini hatırlıyorsan bulunabilir.
onları hatırlasam hemen bulurum hatırladığım isimlerden yani aklımda çağrışanlardan bazıları şunlar
görünmez düşman
görünmez hedef
gizli düşman
gizli hedef
bunlardan biri gibiydi fakat bunları uzun süre aradım hiç bir yaklaşım olmadı.
ALLAH yardımcın olsun :)
ALLAH yardımcım olsun amin (: sıkıntılı iş ama gerçekten mükemmel ötesi bir film idi bazen algos gibi düşünüyorum rüyamıydı diye :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.