tortuga : o tasolarla oynaıyışm fln geldi aklımada tasodan ziyade kucuk şekilli şeyler cıkıyodu armut gibi gorunen frklı renklerde abimle cips alırdık hep :D ide kenex lerimiz vardı (hala duruyo =) ) onlarla ucak fln yapıoduk :D bide bizde bilg vrdı en eski kare kareydi :D 2 kşlk oynlar oynuodk =)

aynn benm kenexlermde hala duruyor bole cubukcubuk birbirlerini uclarında baglıosun fln zevklydi simdi ole bi kenarda duruo
Malapagos : Birseyi merak ettim arkadaslar bakiyorum solda nicklerinizin altinda Çin , Norfolk Ada'lari , Makedonya yaziyor cidden buralardamisiniz ? dikkatimi cektide.. xD

Istanbul'da ikamet ediyorum ama Makedonya göçmeniyiz.
eskişehirde ikamet ediyorum ama çin göçmeniyim :O
Çılgın Bediş
Pokemon
Power Rangers
Süper Baba

Kısaca 90'lı yıllar
*sscb dagıldı, amerika tek güç olarak kaldı.avrupa, birlik olmak için daha çok çabaladı.
*turkiye bir sürü krize girdi, bir sürü krizden çıktı. bir sürü yolsuzluk oldu. ozal öldü, demirel cumhurbaşkanı oldu. neredeyse herkes en az bir kez iktidar koltuğuna oturdu. istikrar yinede sağlanamadı. köşe yazarı enflasyonu yaşandı ama çözüm bulunamadı.
*deodorant kullaniminin artması sonucu otobuslerde ter kokusunun gittikce azalmaya yüztuttugu yillar
*nirvana cıktı, ortalığı dağıttı, sonrada kendini dağıttı

''Şimdi okullu olduk'' şarkısı
sezen aksu - tükeneceğiz
kenan doğulu Kurşun adres Sormazki
Tarkan Doğuyor :P
ebru gündeş - demir attım yanlızlığa
Atilla Taş
burak kut- bebeğim
mustafa sandal-bu kız beni görmeli
serdar ortaç
yeni türkü -olmasa mektubun
Barış Manço
Kenan Doğlu Yakarım Romayı (:

Birde Ne Çok Meşe oynardık :)

Bisürü Meşem vardı xD
ahh ahh... ne güzel yıllardı ya power rangers evet süper di ne izlerdim soluksuz :)) Hatta oyuncakları bile vardı bende böyle o zamanlar pilli değildi tabi arkadan manuel :) kendin oynattırı veriyordun ahh ahh;(

Çılgın bedişide çok severdim :P hele o çapkın dedeyi çok örnek alırdım kendime küçükkene derdim ben böyle olurum inşallah yaşlanınca hehe
show tv reklam jeneriği: dup dıbu dıp dıp dıbı dıp dum,
önce hüplet sonra gümlet,
polis akademisi,
elm sokağı
chucky,
tutti frutti,
atarideki ördek vurma oyunu,
ışıklı spor ayakkabılar,
commadore 64,
''bandıra bandıra ye beni'',
turtle man,
tele on kanalı,
pazar geceleri banyo günü,
eti cin, eti puf, abc, balık kraker, negro, bonibon,
topitop, yumiyum,
tsubasa,
macerana dansı,
capri sun reklamları,
poşetler dolusu taso,misket, sporcu kağıtları,
gazoz kapakları
ve annenizin onları çöpe atması.

vs....
+ Show Tv De 12 den Sonra Emanuelle xD

Bücür Cadı
Street Fighter ( Çizgi Filmi )

Ateri Salonları...
çizgifilm:darkwing duck
dizi:kaygısızlar
Oyun Olarak Mario Oynardik.

Dizi:Kaygisizlar sonra bi tane kız vardi boyle kedisiyle konusuyordu yabanci film di cadiydi falan ondan sonra

eglence programi sahane pazar
hangi tasi kaldirsan biz cıkariz diyordu =)
tutti furitti meshurdu
cılgın bedus vardi
bandira bandira ye beni vardi :D
mahallenin muhtari vardi
o zamanlar gazoz kapaklarini duzlestirip taso gibi oynardik
tasolar vardi ama o zaman bugs bunny falan vardi tahmii olarak hatirliyorsam pokemon 95 96 civarinda vardi
ninja kaplumbalar
asdas030303 : Oyun Olarak Mario Oynardik.

Dizi:Kaygisizlar sonra bi tane kız vardi boyle kedisiyle konusuyordu yabanci film di cadiydi falan ondan sonra

eglence programi sahane pazar
hangi tasi kaldirsan biz cıkariz diyordu =)
tutti furitti meshurdu
cılgın bedus vardi
bandira bandira ye beni vardi :D
mahallenin muhtari vardi
o zamanlar gazoz kapaklarini duzlestirip taso gibi oynardik
tasolar vardi ama o zaman bugs bunny falan vardi tahmii olarak hatirliyorsam pokemon 95 96 civarinda vardi
ninja kaplumbalar

O bassettiğin filmin adı Sabrina'ydı. Büyüler falan yapan genç bir kız.

Sporcu kağıtlarıyla oynadığımız oyunlar süperdi. Yerdeki kağıtla son rakamı aynı atan alıyordu. Bir sürü sporcu kağıtlarımız olmuştu.
Yılan hikayesi, Aynalı tahir, Şirinler fln bunların başından kalkmazdım =) ama nerde şimdi böyle diziler. Bi kanaldan diğer kanala geçiyosun az önceki kanalda oynayan oyuncuların yarısı yine bu dizide var :sikkin Dizilerinde b.kunu çıkardılar iyice. Ha bide deli gibi taso oynardık eskiden xD bakkal benden bıkmıştı cipsler yüzünden =P Özlenmicek yıllar değil.
hmm :D tasolarla bende oynardım bizde şey wardı pokemonlar :P bide bi tabir wardır yenmek değilde kökmek xD xD

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.