hadi kes lan!
- tamam lan kesiyorum! alllaaaahekbeeeeeeeerr!
- naapıyosun olm?! ne dedin sen?!
- allah söyletti lan! kesemicem ben! böhüüü...
- lan defol! inek!
- allah seni bildiği gibi yapsın pis imansız! beynamaz köpek!
- iyice uçtu bu!...
- la havle...

dur olum kesmiyelim
-hani kesecektik
-ne bilim olum bilmiyorum kötü oldum işte kesmiyelim
-lan nepçim satanistsin
-yok abicim ben kesemicem
-böle olacağını bilseydim gelmezdim senle
-daha iyi bir fikrim var olum kesince hemen ölüyo o yüzden kötü oldum.en iyisi yakmak.
-hei?!...

bak olm aklıma be geldi
-ne geldi lam
-haydee unuttum
-olm söylesene deli etme adamı
-unuttum olm bi dur hatırlicam....
-allah belanı vere ben gidiom lem
-abi naaptın allah dedim dinden imandan çıktın
-la de get olm senlemi uğraşıcam kafam bozuk ben cumaya gidiyom
-başlayacam kedine de sana da
-waaaaay şeroooo ajanmısın olm sen nie kandırdın bizi. sen satanist deil misin
-ya bildin, deilim
-neden kandırdın bizi?
-naapalım olm, başka yolla kız kafalayacağımız yok, bari bööle bişi yapem dedim. benim işim bitti, ben cuma'ya gidiyorum...
-yürü lem pis herif..
Güselmiş saoL |biz kediyi bağlamıştık kuyruğundan bodrumda 3 gün sonra çözdük ipi kedi yürüyemedi :D
@sorunlu01

Yaptığın güzel birşeymiş gibi gururlana gururlana anlatıyorsun. Ona can verende Allah...
sorunlu01 : Güselmiş saoL |biz kediyi bağlamıştık kuyruğundan bodrumda 3 gün sonra çözdük ipi kedi yürüyemedi :D

çokmu komik ?

senide dötünden bağlamak lazım.bakalım 3 gün sonra çözünce sende yürüyebilcekmisin ?
allah korkulari yok bide gulerek matah bırsey yapmıs gıbı soyluo yazık
Pek komedi olmamış her ınsanın bır 2 dk uzanıpta dusunebılecegı sakalar :?
Türkce katliam'indan baska bisi göremedim.
sorunlu01 : Güselmiş saoL |biz kediyi bağlamıştık kuyruğundan bodrumda 3 gün sonra çözdük ipi kedi yürüyemedi :D

bravo! inşallah bigün senide bağlarlarda anlarsın hatanı
Hepiniz bir çocuğun(!) yaptığı hata yüzünden aslan kesilmişsiniz ama asla kaldırıp kafanızı dünyada yaşananlara tepki göstermiyorsunuz !. Hiç merak ettinizmi üniversite hastahanelerinde binlerce İNSAN ölüyor ufak sebeplerden. Bunların otopsilerinde asıl sepebleri ya yanlış ilaç kullanma yada pratisyen , asistan , doktor dan birisinin hatası olduğu. Bunların canını ALLAH vermedimi? Bir kedi bir insandan değerlimi. Klavyede delikanlılık yapmayın arkadaşlar. Bunlara karşı savaş veren sivil toplum örgütleri var gidin katılın destekleyin !.
Nemesis[Berq] : Hepiniz bir çocuğun(!) yaptığı hata yüzünden aslan kesilmişsiniz ama asla kaldırıp kafanızı dünyada yaşananlara tepki göstermiyorsunuz !. Hiç merak ettinizmi üniversite hastahanelerinde binlerce İNSAN ölüyor ufak sebeplerden. Bunların otopsilerinde asıl sepebleri ya yanlış ilaç kullanma yada pratisyen , asistan , doktor dan birisinin hatası olduğu. Bunların canını ALLAH vermedimi? Bir kedi bir insandan değerlimi. Klavyede delikanlılık yapmayın arkadaşlar. Bunlara karşı savaş veren sivil toplum örgütleri var gidin katılın destekleyin !.

bu konu kilide gider ama götürücem

hastaneyimi basayım yani burdan bunumu çıkarayım ?
Ne çıkarman gerektiğini cümlenin sonunda açıklamış Nemesis tekrar oku spawnsas.
konu komık değil , sorunlu ya verilen tepki dogru . nemesis aşırı tepki vermiş ben neciyim bilmiyorum !
Abartmişsin Berk

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.