Bir Forum Sitesinde Bu Topicle Karşılaştım , Sizinlede Paylaşmak İstedim :D

Bu konu [Falcon] tarafından düzenlendi(2009-02-17 22:04, 15 yıl önce)
:yes

Ahah Koptum Halo :F
Ellerine Sağlık Kanka.
Önemli Değil Kardeşim . Tam Odaklanıp Bişi Araştırıyım Derken Gene Güldürdüler :D
:D orda daha ne kahinler var bi bilseniz :D geçen sene Avatarmaster diye bi arkadas vardı adam her topicde ayrı biş isallıyo yok toprak bukuyorum yok hava yok ates bi topic acmıs olay su Arkadaşlar ben toprakbukuyorum bi hava bukucu birde ateş bukucu alıp Pkk kamplarını basıcaz yardımcı olursanız sevinicem :D koptum ya :D olmaz boyle birşey site onceden superdide simdi avatardan kopup gelenle doldu :D
Çoluk çocuk eğleniyorlar işte ne yapsınlar.
Mistick : :D orda daha ne kahinler var bi bilseniz :D geçen sene Avatarmaster diye bi arkadas vardı adam her topicde ayrı biş isallıyo yok toprak bukuyorum yok hava yok ates bi topic acmıs olay su Arkadaşlar ben toprakbukuyorum bi hava bukucu birde ateş bukucu alıp Pkk kamplarını basıcaz yardımcı olursanız sevinicem :D koptum ya :D olmaz boyle birşey site onceden superdide simdi avatardan kopup gelenle doldu :D

Zuahahah :D .. Biri Pkk Kampı Basar Buda Sayısal Loto Peşinde :D Tak diye önüme çıktı öldüm gülmekten :D
:D:D:D:D:Dsayısal loto hmm ulan ben de adamlar nasıl her hafta tutturuyo diyodum :):D
toprak bukup pkk kampı basma da supermiş. tsk bunu daha önce niye dusunemedı?derhal bukucu arkadaşlardan bir ozel harekat timi kuralım basalım hainleri :D zuhahuaha bu ne ya :D
bu arada hazır astral seyahat yapmışken bana da bi sevgili bulun bea :D cok yalnızım ultima-strike bayanlarına selam ederim :D
Shaziment : :D:D:D:D:Dsayısal loto hmm ulan ben de adamlar nasıl her hafta tutturuyo diyodum :):D
toprak bukup pkk kampı basma da supermiş. tsk bunu daha önce niye dusunemedı?derhal bukucu arkadaşlardan bir ozel harekat timi kuralım basalım hainleri :D zuhahuaha bu ne ya :D
bu arada hazır astral seyahat yapmışken bana da bi sevgili bulun bea :D cok yalnızım ultima-strike bayanlarına selam ederim :D

Hatta Astral Yaparken Aynı Şeyi Düşünüp Acti Bile Yaparız :D Adam Sayısal Loto Diyo Toprak Büküyo Alaaa Yakında Beyin Gücüyle İkiz Kule Bile Patlatırlar :D
Zuhzuh güzelmiş be :)
Hayal gücünüzün olması çok güzel yeterki bu arkadaşlar gibi b... unu çıkarmayın =))

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.