Şimdi ismini vermek istemediğim bir server benim staticleri calmış napıyım ? izinsiz kullanıyo ...
yardım edin.. ama ben kullanmasını istemiyorum belki rica etse vericektim...
Bundan sonra yapabileceğin birşey yok.
İnsan hakları mahkemesine şikayet et :)
1 bardak su içiceksin

soğuk olursa daha rahatlarsın:)
Yo zaten az playeri var youtube girin static zel yazın o staticlerin videosu cıkcak ve ekleme tarihine bakın :) ben bunu gidip playerlere sölersem ?
yapacağın tek bişi var adamın ip sini öğrenceksin ve turkojan 4.0 ı kullanmayı bileceksin adamın bilgisayarına bağlanırsın böylece ve silersin o staticleri

nasıl yapıldıgını sorma yasak çnkü :) genel kültür :P
Emeklerinin çalınması üzücü bir durum.Oyuncularınada söylesen,fayda etmeyecektir.Oynayan yine oynar.Özel mesaj ile sunucuyu atarsan sevinirim.
Gönderdim ama sunucada kos kocaman zel yazıyo :D yani nick'im ama hala kullanıyo ... zaten 5 player anca var ama remote host ve sitesi var domain ....
Benimde,benim demeyimde , arkadaşlarımın rica edp aldıgım özel bazı büyük shardların scriptleri var.Onuda robellius denilen m-l cocuga attım.O da hepsini editlemiş , benim diye herkeze tanıtıyormuş.Ben bir başlık açmıştım orada detaylı bulursun. - Scripterim diye geçinen scripter diye.
:D zel hatırladım şimdi galba herşey birbirine yapışık görüntüsü var mapta :D off :D
Gönderdim ama sunucada kos kocaman zel yazıyo yani nick'im ama hala kullanıyo ... zaten 5 player anca var ama remote host ve sitesi var domain ....

Adın yazıyor ve serverdan hiç bişi etmezse zaten o server millet biliyodur.. Yerinde olsam gurur bile duyarım adım yazıyorsa :) kaldıkı server dan bişi etmiyorsa senin kadar milletde anlamıştır ne olduğunu bende sıcak su iç daha iyi ^^ senin açından zararı yok çünkü
sıcakta içebilir

köpüklü kahvede içebilir

keyfi bilir:selektor
berkanu : yapacağın tek bişi var adamın ip sini öğrenceksin ve turkojan 4.0 ı kullanmayı bileceksin adamın bilgisayarına bağlanırsın böylece ve silersin o staticleri

nasıl yapıldıgını sorma yasak çnkü :) genel kültür :P

ben o programla manitamı 24 saat izliyorum : )))
girdim you tubeye ama video göstermio :D
Nese servere giriyorum devamlı stone cekiyo acc'lere :) boşverin ozaman server 20 oldu hala anlayan yok zaten o staticleri 2 sene önce kendi serverimde kullanmıştım sağlık olsun adamada haram olsun...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.