Silindi
Nasrettin Hoca Ve Kaynana
bir gün nasrettin hocaya gelip demişler kaynana boğuluyor yetiş!!! hoca dereye gidip suyun akış yönünün tersine giderek armaya başlamış. n'apıyorsun hoca hiç ters yöne doğru sürürklenir mi kaynanan? hoca acımsı bi gülmeyle: siz onu bilmezsiniz o herşeyin tersini yapar

Temel Ve Unutkanlıgı
dört kisi casusluk icin secilmis bir alman bir ingiliz bir firansiz bir de temel hepsine demislerki bizim size soyledigimizi ölsenizdekimselere söylemiceksiniz bir gün almani ingilizi fransizi ve temeli yakalamislar ilk önce almani öldüresine dövmüsler alman dayanamamis söylemis fransizda söylemis ayni sekilde ingilizde dayanamayip odakonusmus sira temele gelmis dövmüsler dövmüsler yinede söylememis günlerce iskence görmüs yinede söylememis temel baslamis kavasini duvarlara vurmaya vurmus ve vurmus vururkenede hatirla oni hatirla oni diyormus

Barmen Ve Adam
Adamın teki bir bara gitmiş. Tam otururken barmen bana bir B..demeden barmen; Beklesene kardeşim sanamı bakacağım diğer muşterileremi diye terslemiş. Aradan 1-2 dakika geçmiş yine barmene barmen bana bir bira verirmisin demiş. Barmen de al lan biranı deyip masaya sertçe bardağı koymuş. Barmen bir dakika bakarmısın demiş adam. Gene ne istiyorsun diye çıkışarak gelmiş.Adam sizinle bir iddaya girmek istiyorum demiş ne iddası demiş barmen. Bakın demiş adam; şu barın sonuna bir likör bardağı koyacağım ve oturduğum sandalyemin üstüne çıkıp bardağın içine hiç sağa sola bir damla damlatmadan işeyeceğim. Seninle 1000 dolarına iddaya girmek istiyorum demiş ve parayı çıkartıp masaya koymuş. Barmen şaşırıp kem küm ederken adam barmene; sen biraz düşün ben bir tuvalete gidip geleyim demiş. Barda oturanlar ısrarla iddaya gir iddaya gir damlatmaması sıçratmaması imkansız demişler. O sırada adam tuvaletten gelmiş ve sormuş evet iddaya giriyormusun? Barmen tamam demiş kabul ediyorum. Adam bardağı barın sonuna koymuş, gitmiş sandalyesinin üstüne çıkmış açmış fermuarını bardakilerin üstüne, barmenin suratına, barın heryerine işemiş fermuarı kapatıp kendinden emin bir ifadeyle yerine oturmuş. Barmen kazandığı 1000 doların sevinciyle sırıtarak adamın yanına gelmiş; kaybettin kaybettin 1000 dolar kaybettin ama neden üzülmüyorsun? demiş.Adam bak demiş barmene; şu tuvaletin yanındaki gurubu görüyormusun demiş onlarla iddaya girdim dedim ki şimdi gidip şu barmenin ağzına yüzüne işeyeceğim ve barmen gülecek. Sayende 5000 dolar kazandım sağol.
Barmende Para Kazanmış :uhoh U-s Bende İşeyebilirim Banada Para Verin :lol
Silindi
Novice
1
xP
Ehehe barmen güzeldi ya koptum:lol:lol
Hehe süperDi BencedE :P
çocuğun biri sınıfta kalmış ve hocasına gidip kendisine bir şans vermesi için yalvarmış. amacına ulaşmış, anlaşmaya göre öğretmen 3 soru soracak, çocuk birini bile bilebilirse sınıfı geçecektir. sözlü başlamış:
ö: iki tekerleklidir, motorludur, binilir gidilir?
ç: motorsiklet.
ö: hayır, java.

ikinci soruya geçilmiştir:

ö:4 tekerleklidir motorludur binilir gidilir?
ç: araba.
ö: hayır, tempra.

üçüncü soru da farksızdır:

ö: iki tekerleklidir, motorsuzdur, binilir gidilir?
ç: bisiklet.
ö: hayır, bianchi.

bunun üzerine çocuk sınıfta kalmıştır, fakat gitmeden öğetmenine bir soru sormak istediğini söylemiştir.
öğretmeni kendinden emin bir şekilde kabul etmiştir teklifi, ve soru gelmiştir:

ç: iki bacak arası, kıllarla kaplı yarık?
ö: am.
ç: hayır öğretmenim, ananızın amı!!!
Malapagos : çocuğun biri sınıfta kalmış ve hocasına gidip kendisine bir şans vermesi için yalvarmış. amacına ulaşmış, anlaşmaya göre öğretmen 3 soru soracak, çocuk birini bile bilebilirse sınıfı geçecektir. sözlü başlamış:
ö: iki tekerleklidir, motorludur, binilir gidilir?
ç: motorsiklet.
ö: hayır, java.

ikinci soruya geçilmiştir:

ö:4 tekerleklidir motorludur binilir gidilir?
ç: araba.
ö: hayır, tempra.

üçüncü soru da farksızdır:

ö: iki tekerleklidir, motorsuzdur, binilir gidilir?
ç: bisiklet.
ö: hayır, bianchi.

bunun üzerine çocuk sınıfta kalmıştır, fakat gitmeden öğetmenine bir soru sormak istediğini söylemiştir.
öğretmeni kendinden emin bir şekilde kabul etmiştir teklifi, ve soru gelmiştir:

ç: iki bacak arası, kıllarla kaplı yarık?
ö: am.
ç: hayır öğretmenim, --------------!!!
LAN SANSÜRLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.