Bir Turk, Japon arkadasinin daveti uzerine Japonya'ya gidiyor.Bir kac gun gezdikten sonra arkadasi onu calistigi fabrikaya goturuyor

Teknoloji muazzam.

-"Bak" diyor Japon :

-"Burada robot yapiyoruz. Su robotlar ogle yemegini hazirlar ve getirir. Sunlar bebek bakar. Sunlar araba bile kullanir."

Bizim Turk vatandasi hayretler icinde kalir.

Dolastikca gozleri faltasi gibi acilir.

Japonya'dan ayrilirken arkadasi Turkiye'ye mutlaka gelmek ve teknolojisini gormek istedigini soyler.Ve o gun gelir. Fakat bizim Turk nereyi gezdirecegini bir turlu bilemez.

Dusunur ne gostermeli de altinda kalmamali Japonya'da gorduklerinin. Aklina hamam gelir. Japon ne anlar Turk hamamindan. Alir gotur.

Japon'a ilginc gelir.

-"Ne oluyor burada?"

-"Biz burada insan yapiyoruz"

-"Sahi mi ?" der Japon.

Bir odanin kapisini acarlar. Iceride bir tellak adamin kolunu ovmaktadir.

-"Bak," der bizimki, "burada kollar monte ediliyor."

Bir baska odada bacak ovulmaktadir.

-"Burada da bacaklar takiliyor".

Japon bu sefer hayrette. Diger odanin kapisini acarlar.Iceride bir kadinin ustunde bir erkek, is ustunde. Japon sorar:

-"Peki burada ne oluyor?"

-"Burada montaj bitmis, delikler aciliyor."
Bende Bir Tane Anlatıyım Delikle alakası yok ama hoşuma gitmişti geçen gün arkadaşımın telefonunda okudumda..

Birgün Çocuk,babasına sorar :

Çocuk :Baba ben nasıl dünyaya geldim?

Baba : Oğlum seni leylekler dünyaya getirdi.

Çocuk : La baba gül gibi anam dururken niye gittinde Leyleği si*tin

:) Kısa ama hoşuma gitmişti (:
Delik muhabbeti güzelmiş =)
Temel ölür ve cenetle cehennemin kapılarının bulunduğu alana götürülür..

Cennet kapısında sıraya girmiş ve çok mutludur.

Kapı hafif aralanır temelin iki önündeki kadın içeri alınır.

Aradan bir kaç saniye geçmeden içeriden kadının faryatları gelmeye başlar.. temelin önündeki adamla temel birbirlerine bakarlar şaşkınlık içinde..

Aradan 10-15 dk geçer ve feryatlar kesilir, içeriden bir melek çıkar sıradaki der. Adam korku içinde içeri girer kapı kapanır.. ve bir feryat bir çığlık .. temel korkudan neredeyse kaçacak.. içeriden adamın ölüm çığlıkları geliyor..

Bu durum 10-15 dk devam eder ve sesle rkesilir.. kapı yine aralanır ve melek sıradaki der..
Sırada temel vardır.. temel ben gelmem söyleyin çabuk nettiniz o kadınla adama..

Melek korkma cennet burası gel der.. temel diretir..

Melek peki der.. O kadın cennetlikti malum.. ve museviydi.. başına ışıktan hale takmak gerekiyordu, delikleri açarken biraz acıdı tabi ama şimdi iyi başındaki haleyle bir melek gibi..

Temel sorar peki adam?

Melek cevaplar. o adam hıristiyandı ve cennetlikti malum.. İsayla beraber uçabilsin diye kanatlarını monte ettik ama bunun için iki delik açmak gerekiyordu.. şimdi isanın yanında uçuyor ve çok mutlu...

Temel der olmaz ben cehenneme gidicem..

Melek diretir delirme temel.. cennet var önünde..

Temel olmaz der ısrarla cehenneme yönelir..
Melek arkasından seslenir.. temel orada şeytan var bak zebaniler var ... sonra seni ...kerler orada...

Olsun der temel en azından onun deliği hazır...
Çok güzelmiş (:

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.