Novice
-0.500001
Ben Arog Ve Muroyu izledim Muro Bnce Daha ii Yorumlarınızı Bekliorum..
Arog o kadar güzel degildi.Sinemada kimse gülmedi bile...Bazı sazanlar hariçte,muro güzel.
ben hiç birini gerçek anlamda beğenmedim.Arog izlemedim henüz.ama güzel bir filme benziyor.

Bu konu Nexima tarafından düzenlendi(2008-12-12 22:21, 15 yıl önce)
hicde gzl bi film deil arog muroyu izlemedim osmanlı cumhuriyeti komediden başka herşeydi ,

ivedik foreverrrr :D:D
En iyi komedi filmi adı altında sadece su anda vizyonda olan filmleri koymuşsunuz en iyi bence çok geniş bir kavram türk sinema tarihinin desek daha doğru olur ve bence en komiği ' Dünyayı kurtaran adam '.
Osmanlı Cumhuriyeti komedi filmi değildir.
Osmanlı Cumhuriyet'i komedi ve tarihi türde bir filmdir.

ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Şu ivediğin nesini komik buluyorsunuz hiç anlamıyorum.Adamda espiri yok mimik yok ve insanları sadece hayvanlığıyla güldürüyor.Bizim espiri anlayışımız bukadar mı gerilerdi? Artık küfürün olmadığı bi cümleye gülmüyormuyuz?
tedbunndy Şahanın eski videolarını izlemediin belli, bende izlememiş olsaydım banada berbet gelirdi

Ama en süperi tabiykide MURO !!
Merak etme çok izledim.Fakat orada konuşulan Şahan değil,Recep İvedik.Recep İvedik espiri bakımından çok kıt bir film.Küfür bakımından çok zengin.
Bu arada Zohana Buluşma'yı izleyen var mı? Tek kelimeyle süper ya Korkunç bir film serisi tadında ama bin kat daha güzel bi film. Hayatımda gördüüm en saçma komedi filmi :D kesinlikle izleyin...
Not: Alt yazılı izleyin aksanları çok hoş..
zohan komedi biliorum :D.
ayrıca a.r.o.g sanırsam bi filme cok benziomuş haberlerde cıktı filmin adı Zzz mı neydi :D . ayrıca arog hiç komik deil bikaç yeri var.
Birde genelleme diorsunuz genellemeyse eğer hababam sınıfı üzerinden kaç yıl geçmesine rağmen filmi milyonlarca kez izlememe rağmen tekrar tekrar izleyesi gelior insanın :D filmde ne olcagını biliosun ama tekrar gülüosun.bu arada hbbm sınıfında en cok guldğm yer ahmet mezun olup köy okuluna öğretmen olarak gitceği zaman ordaki cocuklar için toplanan yardımlar :D . böyle karı resimleri fln acıolar ya kopuo insan orda :D.
ayrıca ivedik in nesine gülüor diosunuz şaşıorum.cidden halkın içnden bi insan gibi davranıo bir karışım o . herkesden bişiler var. cok kufur edio diosunuz. şahan gökbakar bu konuda 2 ci filmde recep hiç kufur etmicek istanbul ağzıyla konusucak gibi bişiler dedi :D .Muroyu izlemedim bilmiorum.Osmanlı cumhuriyeti yukardada dedğim gibi komediden başka herşey var filmde .
Neyse cok knstm..

Mucx :D
Spawnsas : Osmanlı Cumhuriyetinin gülüncek 1-2 cümlesi var onun dışında yok

aslında o 2 cümledede çok fazla şey anlatmak isteniyor bize

o antep shenzermen midir ona gülüyoruz

Aynen teşke gitmez olsaydım.
Novice
-0.500001
Haklısınız Biraz Kıtlık Var Baslıkta Vizyondakileri Kastetmistim..

Osmanlı Cumhuriyetinin Komedi Olmadıını Bilmiordum Ozr Dilerim..

Sahan ın Eski Videolarını da izledim Arada bikac Tane ii Esprinin Dısında Hic Komik Olmuor..ivedik in 1.sine de Gitmedim 2.sine de Gitmicem Ama Beyenenler Olduu icin Koydum..
Muro,Arog

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.