Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Ne geçmiş olsunu ya allah allah...:((

Galatasaraylıların eline bıçak versek keseceklerdi Fenerlileri o derece faul'lü oynadılar.:ters
ZoLLy Sozum Sana Sen Gercekten Galatasaray Ve Fenerbahce Gecmısıne Istatıstıklerıne Bakıp Bunu Soyluyorsan, Bısı Dıyemıcem Eger Bakmadıysan Bak Kardesım Sonra Maılden Bana Ulas Konusalım Kım Ezıkmıs Eger Bız Ezıksek Sana Bı Aksam Yemegı Yedırıyım.
Silindi
Members
0
Fenerbahce için bence guzel oldu cunku biz ali samiyende attıgımız gol basına galatasarayın 2 gol atması lazım bızım 1-0 one gecmemız demek mac sonucunun galatasarayın 2-1 onde bıtırmesı demek bu yuzen FENERBAHCE gol yemek ıstemıyordu ve ıstedıgını basardı yenseydık daha ıyı olurdu ama buda bızım ıcın daha ıyı hem galatasaray uzun zamandır Fenerbahceyi yenemiyordu kadıkoyde yınede yenemedi en son ali samiyende yaptıklarınızı unutmadık birde Turklukten bahsediyorsunuz sızın gıb Turk olucaksa hıc olmasın biraz adam akıllı duzgun oynayın su konu yuzunden benı login yapıp post attırdınız ya daha birsey demıyorum. Avurpada Sampıyon olmussunuz ama fenere gelince hic birsey yapamıyorsunuz bırde dıyorsunuz avrupada hiç basarınız yok dıye evet avrupada basarımız yok galatasaray sampıyon oldu tebrik ediyorum ama onlar cok eskide kaldı madem fener avrupada bir b*k degil neden feneri yenemiyorsunuz hadi canım konusturmayın benı. daha cok sey yazardım ama neyse bosver birde Fatih Terimin bir sozu Vardır galatasaray içi *Bir Zamanlar Avrupalıydık* hatırlatırım
yeter. Locked.

ByTymaron hoş geldin bu arada.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.