camdan çıkan bir el temeli çekti..
sanarken temel birden rüyadan uyandı
Silindi
Master
8.5
karşısında duran niyeti bozuk dursun kahkahalar içinde gülüyordu temel üstünün başının dağılmış ve yırtık içinde kalmasına şaşarak YOKSA!!
Ne yoksa..Dursun dediki ula uşağum az önce sarışun bir hatun çıktı senin evden mi çıktu o hatun ha ?
Silindi
Novice
0
temel yatağın başında ki sarı peruğu görür ve hafızası yoklar uyur gezer olduğu için ne yaptın bana dursun der o saruşun bendum
Aslında Temel Diye Birisi Yok Maksat Zaman geçirmektir xD Ama At Temele kayarsa Temel Alien Diyilde CENTEOR olmazmı yarı at yarı adam xD
Agalloch : temel yatağın başında ki sarı peruğu görür ve hafızası yoklar uyur gezer olduğu için ne yaptın bana dursun der o saruşun bendum

dursun temeli incitmiştir temele 2 ci darbe gelmiştir ilki attan ikincisi dursundan temel artık sinirlenir ve içini boşalar ohla bune bi kerede hede qewqw sus sus sus temel fatih ürek gibi olmuştur artık
Silindi
Members
1.1
laydi li li li li li li li li li li li li yar diyerekten karaköye doğru yola koyulur
Sonra Fatih Ürekle Karşılaşırlar ve .
o anda çok sevinir Vede beraber düet yapmaya başlarlar
düet yapmaya başlarken temel bir pop starın eksik olduğunu hiseder bu pop star ise ...
bu top star ise Bülent Ersoy :P ( Konuyu okumadım geri kalanını attım =) )
temelinde çükünü keserek onu da top yapmıştır ve artık temel e5 sokaklarında kart sesi , dolgun göğüsleriyle ..
Novice
-14.8
Araba kovalamaya başlar kendini bir arabanın önüne atarak...
Merhaba İyi Vakit GEÇİRMEK İstermisin diye sorar

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.