Arkadaşlar arattım ama bulamadım..
Neyse şimdi oyunda ben bir kaç cümleyle oyunu başlatıcam ve siz o konunun devamını istediginiz gibi ilerleteceksiniz...
Örnek:
Kişi 1:Ayşe birgün kahvaltı yapıyormuş.
Kişi 2:Ama elini yıkamayı unutmuş.
Kişi 3:Sonra bir uyanmış ki rüyamış.
Arkadaşlar yukarıdaki örnek kısa cümlelerle söyledim sizin daha uzun yapmanızı beklyorum :)Hayal gücünüzle komik şeyler çıkartıcaksınız..
Başlıyorum

Britainin köprüsünde fishing kasan adam yanına bir gate açıldığını görmüş..
Devamı sizdenn artık..

NOT:Uodan yaptım diye uoyla alakalı olacak diye birşey yok mesela gateyi çantasına alıp kaçmaya başladı vsvs herşey size kalmış..
içeriden bir katil çıkacagını dusunen zavallı balıkçı yakaladıgı balıkları oracıkta bırakarak gemisine dogru koşmaya başlamış.
Oda ne balıkcı gemisinin yerinde olmadıgını görmüş

Yarıtıcılık lutfen:p:p
ve hemen iskeleye giderek son parasıyla bır gemı satın almıs...

kardeşim yazıoz begendıremıyoruz banane kardesım gemısıne gıdecek :P
Gemisine binip yavaş yavaş açılırken bir kraken toplulugunun üstüne geldigini görmüş:yes
krakenlerin gemıden ıcerıye ulaşarak ona zarar veremıyecegını bıldıgınden gonul rahatlıgıyla dedesının bahsettıgı balıkçılar denızıne dogru yola çıkmış.. orada hayatını zengınlıkle geçırmesını saglayacak bır cok balık olacagını bılıyormus
Silindi
Neophyte
-0.8
Balıkçılar denizine varmış.Fakat ileride bir ada görmüş ve adada mahsur kalmış bir kadın onu kurtarması için bağırıyormuş.
Silindi
Neophyte
-0.8
Kadın Batan Gemısınden Karaya Cıktıgı Icın Ustunde Hıc Bırsey Yoktur Ve Balıkcı Hemen Oraya Gıder Kızı Alır Kız Ona Tesekkur Ederek Ustune Atlar Ahsap Tahtaya Takılan Balıkcı Yere Duser Ve Kız Ustundedır O An Goz Goze Gelırler....
Silindi
Neophyte
-0.8
Ps:yuh abicim hemen fesatlık ya :D

Kız ben namuslu bir kızım bana elini sürme pls der ve balıkcının üstünden kalkar.
Silindi
Neophyte
-0.8
:):):)

Kız O an Icınden Keske Oyle bırsey Soylemeseydım Kac Aydır Adadaydım Der... Daha Sonra Balıkcı Kıza Gıymesı Icın Kamarasından Elbıse Almaya Gıder Ama oda Ne Dolapta Sadece Eskı Karısının Gelınlıgı Durur Ve Kıza Gelınlıgı Verır...
Silindi
Neophyte
-0.8
Kız gelinliği alır ve giyer.Daha sonra ikiside gemiye binerek denize açılırlar.
Master
59.2997
Denizin ortasında gemileri lodosa takılır. Gemide tam bir kaos ortamı yaşanmaktadır.
Silindi
Master
59.2997
Bunlara Bır Isım Verelım Kız Balıkcı Olmuyor
Balıkcı:Temel
Kızda:Safinaz Olsun

Temel Gemıyı Lodostan Cıkarmak Icın Ugrasır Ama Gucu Dumenı Dondurmeye Yetmez Ve Cebıncen Cıkardıgı Ispanagı Yer Veeeee....
İman power moduna girer ve gemiyi karaya çıkartır
Silindi
Novice
2
Fakat gemi karaya saplanmıştır ve artık kullanılamaz hale gelmiştir.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.