berkancık : Exxx ve erelbanu o kadar abartmişsınız ki ıssız adada ne yapacaksın atatürk resmini? Kimsede kutsal kitabımızı alır demiyor(ben eğlencesine yazdım) milliyetçi olun ama aşırı saf milliyetçi olmayın valla acık söylemek gerekirse adaya düşsem resim hiç aklıma gelmezdi.

Siyaset Olsun Die Yazmadım Ki Bende Hiç Bir Siyasi Partiye Oy Vermem Boş Oy Kullanırım Sadece Türk'ün Şanı Her Türlü Her Ortam'da Belli Olması Gerekir Ayrıca Kutsal Kitabı Yanımıza Almamıza Gerek Yok Çünkü İçinde Olması Lazım Allah İnancı...
berkancık : Exxx ve erelbanu o kadar abartmişsınız ki ıssız adada ne yapacaksın atatürk resmini? Kimsede kutsal kitabımızı alır demiyor(ben eğlencesine yazdım) milliyetçi olun ama aşırı saf milliyetçi olmayın valla acık söylemek gerekirse adaya düşsem resim hiç aklıma gelmezdi.

Herkesın Dusuncesı Kendıne Değilmi ??
Elbette herkesin düşüncesi kendine ama kusura bakmayın bizim çevrede de çok var bu türlerden (onlara sinirlendim buraya yazdım üstünüze alnmayın) ondan bundan hiç bişiden anlamazla atatürkün doğum tarihini bilmezler,girdiğimiz savaşları bilmezler sonra da ben atatürkçüyüm derler bunlara sözde atatürkçü diyorum ben.Bana kalırsa Atatürk'te Allah gibidir içinde olacak yani sık sık gündemde boş insanlar tarafından gelmesi hoş değil.Laik olmayan insanlar atatürkçülükten,vatandan,laiklikten bahsediyor yazacak çok şeyim var ama yazamıyorum bak içimde kaldı bunlar şimdi bir siyasi site buluayımda yazayım :)

Not:Siz sakın üstünüze alınmayın..
kimse yemek yemicekmi
Override : 2 pc, actionluk bir arkadaş, ultima cd si :D
süpersin kenk :D:D yanlız bişeyi anlamadım ıssız bir adada interneti nereden bulacaksın spherede mi yapıcaksın action'u ?
pc demişsiniz ne mağlum ıssız adada wirelsein olcağı :P,:

elektiriği ayarla da wireless kalsın :D
10 ton metal, 1 gemi yapan adamlara ne deniyosa ondan , 500kg benzin bas git gemiyle ülkeye işim yok adada.
-> Bir şato yaptırırım
-> Dışarı ile ihtiyacımı karşılacayak miktarda adam ve adamlara tahsis edilen gemiler
-> İsveç bankalarında bol sıfırlı para

@Kız isteyenler
Yahu ben 1 tane sevgili ile yaşayamıyorum siz o kadar kızı ne yapıcaksınız? Kızlar çekilmez !:
Blood Moss
Mandreke Root
Black Pearl

Alıntı.
benim 2.posta bakın ynaıma ttneti almışım hem elektirik hem wirelse hem internet
yemekte istemişim yetmiormu bide ev:P
at
avrat
silah

mesela :D
Lüks Hayatta Kalma Paketi, ( lüks yemekelrden lüks konaklama ürünlerine kadar)
Lüks Kıyafet
Sadece cinsel ihtiyaç için şık hanımefendiler.
aı bı tane rune book 90 sarzlık kus tuyu yatak ve sınırsız yıyecek
Yanıma 3 şey değil 3 kişi alırım.

Neran
Tymaron
Slothere
Novice
-0.500001
Bende uc kisi alrim carsamba,persembe,cuma (igrenc bi espri olsada tutamadim affedin :) )

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.