''ONTARIO - - 1987 yapımı, 'Japon İşi' adlı Türk filminin senaryosu gerçek oldu. Filmde Fatma Girik'in canlandırdığı 'Başak' karakteri, gazino patronları tarafından paylaşılamayınca o da çareyi robot bir kopyasını yaptırmakta buluyordu. Kemal Sunal'ın canlandırdığı garson Veysel de, Başak'a aşık oluyor ve robot onun her istediğini yapıyordu. Filmi izlemiş olsa gerek ki Japon bilim adamı Le Trung de, 2 yıl süren uğraş sonunda 30 bin dolar harcayarak kendi hayat arkadaşını tasarladı. Daily Mail gazetesinin haberine göre; Kanada'nın Brampton kasabasında yaşayan 33 yaşındaki Trung, bir türlü uygun eş bulamayınca "kendi kız arkadaşımı kendim tasarlarım" deyip Aiko'yu yaptı. 20'li yaşlarındaki bir genç kız görünümünde olan Aiko, günlük ev işlerinin yanı sıra Trung'a muhasebe işlerinde de yardım ediyor. İngilizce ve Japonca 13 bin farklı cümleyi anlama kapasitesi bulunan Aiko, yüzleri tanıyabiliyor, sahibinin en çok neyi sevdiğini bile biliyor. Aiko'yu kesinlikle cinsel anlamda kullanmadığını vurgulayan Japon bilgisayarcı, "Ama dokunma hissi var. Eğer birisi ona sert bir şekilde dokunursa, aynı şekilde karşılık veriyor. Tatil, yemek istemiyor. Dırdırı da yok. 24 saat çalışsa bana mısın demiyor. O mükemmel bir kadın" dedi.

gazeteyede çıkmıştı 1 - 2 düzenlemeylede cinsel partneride olabilcekmiş
Her eve lazim (dirdiri yokmus ooh)
Bende istiyorum oel bitane :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.