a)Eğer Mevzu Büyükse Kar$ı Tarak Çoğunluksa TopLarım Tayfayı
b)Teke Tekte Teke Tek Girerim Kalle$lik Yok
Çok öle Diyenleri duydum sonra okuldan bi dışarı çıktım elli kişi
Delikanlilik yok artik TR'de... Eskiden surekli tek basina kapisirdin biriyle simdi ise 1 vs 50 :)
KAWGADEDİGİN!!
1: İLK VURAN KAZANIR
2: İLK VURMAK YUREK İSTER
son_nefes400 : KAWGADEDİGİN!!

Bencede doğruluk payı var. :)
Kavgayı bir çözüm yolu olarak görmem fakat yeri geldiği zaman kavgamı ederim.
Çoğunlukla kavgaya giriceğim kişiye tek hamle tekvando yaparım :D

Tek hamle dediğim olaysa kavga ediceğim kişiye bi kere vururum sağlam vururum fazla olmadı 1 hafta önce tek yumrukta [Falcon]'nun gözünü morarttım =] ondan önce tekini kısır bıraktım vs vs say say bitmez..

Çözüme gelince ortadaki problem tabiki kavgayla çözülmez kavga olayları kan davasına kadar gidiyo bu çözüm değil konuşurak bulmak en doğrusudur
Çözümü konuşarak bulmaya çalışıcağım kişiler en yakın arkadaşlarımdır.

Amaaaan uzatmayalım kısaca benden korkulur :D
Expert
34.0001
uzun zamandır kavga edicek dişime göre birini bulamıyorum valla.sinirli bi yapım var ama karşımdaki insan benden korktuktan sonra kavga edesim kalmıyor. Karşılık vericek biri lazım kavga etmem için :D (soruya cevap olarak 3 kişiye kadar tek girerim, eğer daha fazlaysa ve benim telefon edicek zamanım yoksa tekine vururum sonra kafamı korur yere yatarım ama telefon edicek zamanım varsa hepsini yere yatırtırım :P )

dipnot: favori hareketim de kafa atmak veya karşımdakinin kafasını duvara, yere vs. vurmak :D
Bence kavgaya gerek yok.mevzunun buyuklugune baglı.
Olay namus ekmek davasıysa ben mevzu cikarmam.direk gider alayina giderim.klawyeden delikanlılıkda yabmam Fikirtepeliyim istanbul awrupa yakasından olanlar bilirler az cok =) ayık olun yani (=

son_nefes400 :
KAWGADEDİGİN!!

brawo (=
Novice
-14.8
tekvando bildiğim için sorun değil 10 vs 1 yani
son_nefes400 : KAWGADEDİGİN!!

ilk vuran hep ben olurum ama ilk vuran kazanır diye birşey yok. Ama bence o çalışan kafalarınızı böyle boş işlere yormayın derim. Kavgada ilk nasıl vurmayı araştırmak yerine quantum fiziğini araştırın
[Narcotich] : Çoğunlukla kavgaya giriceğim kişiye tek hamle tekvando yaparım :D

Tek hamle dediğim olaysa kavga ediceğim kişiye bi kere vururum sağlam vururum fazla olmadı 1 hafta önce tek yumrukta [Falcon]'nun gözünü morarttım =] ondan önce tekini kısır bıraktım vs vs say say bitmez..

Çözüme gelince ortadaki problem tabiki kavgayla çözülmez kavga olayları kan davasına kadar gidiyo bu çözüm değil konuşurak bulmak en doğrusudur
Çözümü konuşarak bulmaya çalışıcağım kişiler en yakın arkadaşlarımdır.

Amaaaan uzatmayalım kısaca benden korkulur :D

;(
wala hiç bi kavga konusularak cözülmediği için kavga meraklısı arklarımdan toplarım 10 15 kişi gider alayına isyan cekerim olmadı yek cıkar döwer gelirim :P

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.