Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

s.a arkdaşlar bir ara hatırlıyorsunuz bi şaka yapmıştım sanırım olur olmaz kötü şeyler çık tı ağzımdan bana şıkıcı demeyin sizde :D nese zaten arkdaşta demişti bugün u-s nin kabul günü diye haklı deli muamlesi gördüm yaw o topicten sora benimle küsmnediniz dimi yane bi dargınlık yoktur umarım ? kötü bişi sölediysemde üzgünüm.
Seni asla affetmiyeceğim.Utanmadın mı genç ve güzel bir kızın duygularıyla oynamaya :D
İçeri baktım bir de ne göreyim; notic, notic2, notic3, notic4, notic5 ... notic239840

bir ara hatırlıyorsunuz bi şaka yapmıştım sanırım olur olmaz kötü şeyler çık tı ağzımdan

Abicim sen başlı başına bir şakasın, kendini kasma şaka yapmak için...

deli muamlesi gördüm yaw o topicten sora benimle küsmnediniz

Hâla "Türkçe" konuşmayı öğrenememişsin...

benimle küsmnediniz dimi yane bi dargınlık yoktur umarım ?

Alkollüyken forum kullanmayınız!

kötü bişi sölediysemde üzgünüm

Sen daha ne söylediğini bilemezken biz sana ne desek boş...
Novice
-14.8
notic'ler çoğalmaya başladı ürüyorlar 2 de bir :D
Yok, kesin biri bizle kafa buluyor.
@notic3
Sen şakamısın ya? Yaş kaç acaba senin çok merak ettim?
gerçekten çok üzgünüm ama hala siz işin dalgasındasınız arkdaşlar neymiş tükçeyi bilmiyormuş sarhoşmuş ya arkdaşlar biraz seviyeli olalım lütfen
merak etmeyin noticler eşeysiz ürediği için evrim geçiremiyo yani hep aynı seviyede. Mayoz I , Mayoz II , notic I , notic II notic XXXXXXXXXXXXXXXXIVIV

tabi hatasız kul olmaz o ayrı ama bu arkadaş aynı şeyi bikaç kez tekrarladığı için ben affedilmesinden yana değilim :D
yaw nasıl bir kaç kes hata daken? ben bir kere şaka yaptım siz tekrarladınız benim bi ilgim yok ben bi yazdım bak tım 60 cevap ne oluyoz dedim hata beni eleştirenelrin ve bana suç atanların
2 konu gördüm 1. sinde zaten direk küfür bastın af diledin tamam. Sonra hayır diyince adamlara küfür bastın belli olmuyo sağon solun.
tamam kardeşim yaorum yapmayın sizdende af maf artık istemiyom size burada ayaklarınza kapanacak deilim
bi bas git ya
Beyler Kimse Up Lamasın Ya Sacmalık Ivır Zıvır Gercı Bende Upladımda ---- :D
sie
lan
Şakaaaaa

:ter

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.