Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Aksiyon rollerin yıldızı Chuck Norris hakkında dilden dile dolaşan şehir efsaneleri kitap oldu.

Dünyanın en büyük aksiyon kahramanlarından Chuck Norris, hakkında yazılan ve ABD'de gençler arasında dilden dile dolaşan şehir efsanelerinin toplandığı kitaba dava açtı. 67 yaşındaki Chuck, satış rekorları kıran kitabı, gerçekleri yansıtmadığı ve insanların hakkındaki düşüncelerini değiştireceği için dava ettiğini açıkladı. İşte kitaptaki iddialar:

- Chuck, bir bakışıyla bir kadını hamile bırakabilir. Bir saat bakarsa erkeği bile hamile bırakır.

- Chuck'u, bu dünyada dövebilecek tek bir kişi varsa, o da kendisidir.

- Zamanın öncesinde sadece Chuck vardı. Hiçliğe bir uçan tekme vurdu, bütün evren oluştu. Büyük patlama işte budur.

- Irak'ta tüm aramalara rağmen kitle imha silahı bulunamadı. Çünkü Chuck ABD'de yaşıyor.

- Chuck, bir cep telefonunu sakallarına sürterek şarj edebilir.

- Silah insanı öldürmez, ama Chuck öldürür.

- Sadece Chuck, McHammer'a dokunabilir (Can't Touch This şarkısını söyleyen rapçi).

- Chuck bir keresinde dev bir pastayı tek başına yedi. İçindeki striptizci kız da dahil.

- Suya düştüğünde Chuck ıslanmaz, su Chuck'lanır.

- Dünyada Burger King'de Big Mac isteyen ve masasına getirtebilen tek kişidir. Herkes ondan korkar.

- Chuck, kitap yazmaz. Harfler korkudan sıraya girer, cümle olur.

- Chuck'un gözyaşları kanseri tedavi eder. Ama hiç ağlamadı.

- Chuck döner kapıyı bile kapatır.
05 :

8) İşte bu.
Novice
-14.8
05 :
- Chuck'un gözyaşları kanseri tedavi eder. Ama hiç ağlamadı.

Ben Bu Adama Bir Uçan Kafa Atarım Yerde 2.90 Ağlar.
Chuck avlanmaz , KATLEDER !
Chuck insan olamaz , insanlarda Chuck.
- Chuck bir keresinde dev bir pastayı tek başına yedi. İçindeki striptizci kız da dahil.
Ehehehe supermiş
mauaha hangi kitap merak ettim:kikirik
hehe =) cok güzelmiş
Cidden süper ahahaah xD
Adamın ismide süper Çük:D
XD

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.