Arkadaşlar OrtaOkuldaki İlkOkuldaki Anılarını Özleyen Var mı Şahsen Ben Bir Kaç Fotograf Gördum Pc'de Sizlerle Paylaşmak Ve Duygularınızı Merak Ettim..Ben Cok Duygulandım Eski Arkadaşlarımı Görunce Şimdi Bana Eski Günlere Dönceksin Deseler Dusunmeden Gözumu Kırpmadan Direk O Günlere Dönmek İsterim Herşeyi Yaparim Bir Fotograf Koymak İsterim Orta 1.Sınıfdan Kalma;

https://img258.imageshack.us/img258/869/dsc00124zf4.jpg

Ortadaki Ceketsiz Olan Benim Sağ Koluma Saat Takarim Solak Oldugum İcin Rahatsiz Ederdi Şimdi Onu Bile Takmıyorum ya Gerçi ahh ahh
bu bana daha çok 1 senelik bir foto gibi geldi:D:yesxD
adam 21 yaşında :D
evetde işte bana öle geldi kendi görüşüm Kaankhacığım
8,sınıfta 45 gun devamsızlıgım vardı :D guzel gunlerdı :)
Yahu özlemesem 1 yıllık foto ıcın buraya koymam bile kac yıl geçmiş duygulandım görunce paylaşmak istedik yanlış yaptık sanırım oda yanlış carptırıyorsunuz...

Biz orta okulda almanca dersi goruyorduk sınavdan kacmısdım futbol macına karşıki mahelleyi yenmek bizim icin artık onur meselesiydi yenilirsek utancımızdan dışarı zor cıkardık yani babam alır okula götururdu ben kapısından tekrar kaçardım maç icin ama maçda oynamışdım gene olsa gene oynarım vallaha ya guzel günlerdi
Silindi
Members
0
Sadece lise2 yi özlüyorum.
hayır sadece öle geldi

21-14=7 sene eder Buda Galiba telefonla çekildi 7 sene oldumu kameralılar çıkalı
nerden biliyon telefon oldugunu yaw :S
Ali3n : hayır sadece öle geldi

21-14=7 sene eder Buda Galiba telefonla çekildi 7 sene oldumu kameralılar çıkalı

Neyi kanıtlamaya çalışıyosunki neden yalan söyleme ihtiyacı duysun?
Silindi
Expert
1.7
1-2-3-4 çünkü özel okuldaydım şimdi o okulda değilim + 21 yaşındasın 14 yaşındaki fotonu koyuyosun 7 sene önce pcye atma varmıydı yaw :O_o
ilkokul 4-5 i özledim ben orta okul yıllarımı hiç sevmedim (Kazandığım 2dost hariç) İlkokulda da 2sene sevdiğim kızla yanyana oturdum herşeyimi onla paylaşabiliyordum. Ah ah o zamanlar ne de mutluydum :)
TheRaskol : Ben Ben Ben çok özledim ben :(

https://www.youtube.com/results?search_query=theraskol

sıra kırmaca tuvalette zuahaa:kikirik
Spawnsas : 1-2-3-4 çünkü özel okuldaydım şimdi o okulda değilim + 21 yaşındasın 14 yaşındaki fotonu koyuyosun 7 sene önce pcye atma varmıydı yaw :O_o

Burak : Neyse Suçlu Biz Olacaz Susalım
ALien : Bencede

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.