Silindi
https://img366.imageshack.us/my.php?image=gizemlievzs9.swf

Link Bu

Oyunumuz Bu Tıklayin

Flashi Nasil Oynanabilir Yollayabilirim ??

Bu konu Shadeslayer tarafından düzenlendi(2007-09-14 13:46, 16 yıl önce)
-Araba garajının yanındaki sopayı al.
-Bahçe'nin arka tarafında bir ağaç var.Ağacın üstündeki maket uçağı sopa ile indir.
-Uçağın içinde yazan kodu şifreli kapıya gir.(Kapı açılsın.)
-Şifreli kapıdan geçtikten sonra hemen sol taraftaki banyo kapısından içeri gir.
-Borunun yanındaki çakmağı al.
-En son kata çık.Tuvaletteki yeşil anahtarı al.Şifreli kapıdan geçtikten sonra soldaki yeşil kapıyı aç.O odadaki daksının dibinden gri anahtarı al.

Benden bu kadar.:)

Bu konu Stormy tarafından düzenlendi(2007-09-14 14:08, 16 yıl önce)
Ya Kutudaki Eti Tabaga Nasıl koyuyos ki ? Ordaki eti alıp arka kapıdaki köpek sussun diye köpege vereces ama alınmıyo deli oldum.o kadarda geldim o_O
Silindi
Banned
0
-Araba garajının yanındaki sopayı al.
-Bahçe'nin arka tarafında bir ağaç var.Ağacın üstündeki Kagit uçağı sopa ile indir.
-Uçağın içinde yazan kodu şifreli kapıya gir.(Kapı açılsın.)
-Şifreli kapıdan geçtikten sonra hemen sol taraftaki banyo kapısından içeri gir.
-Borunun yanındaki çakmağı al.
-En son kata çık.Tuvaletteki yeşil anahtarı al.Şifreli kapıdan geçtikten sonra soldaki yeşil kapıyı aç.O odadaki daksının dibinden gri anahtarı al.
-Aşagiya en ilk girdigin tuvaletten araka git mavi kapiyi aç vazonun içindeki anahtari al :D
-Alt kattaki gir kapidan gir yastigin altinda anahtar va al onu banyou aç yani sldaki kapiyi.[Telefonun Altindaki kagiti Alamiom]
-mutfaka gir gerisini bilmiom eti bende alamadim zehiri koyamadim ete :(

Deneyin Bulan Heber Versin
Bu oyun kasıtlı birşekilde bu platforma getirilmiş.İşin ucunda çakmak ve et var bilmem anlatbildimmi ? (Ramazan'dayız ve ciğerlerim sigara sigara diye inliyor :D )
Çözebilen yok mu yaff öylece mutfakta kaldım.Acaba Tabaklardan önce etimi alacaktık ? :selektör
Öah...Oruçlu oruçlu bayılacam şimdi.:uykulu:R
Dur Yaff Ne Bayılması.Beyler Hadi Oyunu çözmeye bakında ama ooooooo
Yanlış hatırlamıyosam kardeşim bunu bitirmişti :) bi' soruyim.
Yarım SAatir Mutfakta bekliyo adam.Bende seni bekliyom bi sor pls :)
Spatula'yı almaya çalışın..
Spatula ?
Mutfakta bir spatula var.Etleri onunla tabağa koyabiliriz diye düşündüm.
o Askıda Asılan kürek gibi şey mi ?Denedim Ama Alınmıyo.
Haha o da eti tabağa nasıl koycağını bulamamış sıkılmış :D Bi' de orda şişe gibi bişey varmış ondan sürekli alınıyomuş içeri gidip gelince bug var öyle diyor.Olaya el atıp bitiricem arkadaşlar merak etmeyin :D:D:D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.