Arkadaşlar siteye 2 yıl önce 8 Haziran 2006 da saat sabah 3:02 de siteye kayıt oldum format atmamdan dolayı yaklaşık 3-4 ay süre ile scriptslerimi yeniden yazmak için bu siteye mesaj yazmadan tüm scriptsleri tek tek araştırarak bir sonuca vardım.

Yarın benim bu siteye katılışımın 2. senesi.bu 2 sene içinde bu sitede iyi ve kötü anılarımız oldu.Ama gerçekten yaklaşık 100 foruma üyeysem sadece bu forumda 2.senemin heyecanını yaşadım...

Yeni katılanlar ve eski olupta siteyi tanımayanlar burada gerçekten çok sağlam dostluklar kurailirsiniz.Dostluk kurmak için ilk olarak arama tuşunu kullan istersen bak benden size bu bir tavsiyedir...

Bu sitede bana bu güne kadar yardımı dokunan herkeze buradan teşekkür eder yardım edenede etmeyenede uzun ve iyi bir yaşam dilerim...

Umarım herkes senelerce bu forumda sıkılmadan kalır...

Buradan tüm U-S yöneticilerine bu siteyi böyle ayakta tuttukları içinde çok teşekkür ediyorum...

Herkese İyi Günler...
Benimde eski hesapla Ağustosun 22sinde 3 yıl olucak :) Hey gidi u-s heyy...

2005-08-22
yaşlandık desene:D
Silindi
Expert
5.4
Eski account'la üye oluş tarihim 2006-09-15 Kullanıcı adı: Sedurcan sedurcan'dan öncede bir iki account'um vardı ama isimlerini ve şifrelerini unuttum
10 ay sonrada bunla kayıt olmuşsun :D
19 haziran günü bizde 4 yılımızı dolduracağız :)
:D herkes hemen hemen bu ay üye olmuş zaten yaz geldi ya :D
2006-01-26 13:45
2,5 sene olmuş benim yaklaşık :) Ah ah... Bu U-s'in bağlayıcı bi etkisi var explorer açınca direk 4 tab açıyorum bunlardan biri kesinlikle u-s oluyor :)
:D:D
2005-05-07

Hmm Benimde baya olmuş =):D
2008-06-03 06:23 :D

Biz daha yeniyiz in$ bizde sizin gibi yillarimizi veririz bu foruma..
şimdi de oks ye 1 (yazıyla bir) gün kaldı :D
benim bu siteye 2 seneyi geçti kayıt olalı ama hiç farkında değilim.birde şunu farkettim bu sitede 2007 ve 2008 den pek kullanıcı yok yani varda mesaj atan kullanıcı yok hep eskiler var 2004 2005 2006 :)
2008 2007 de kayıt olan kullanıcılar soru sorup kaçtıkları için pek bulunmuyo
2005-04-11 00:18 :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.