Cep Yakardı.
Kesinlikle Kota Koyarlardı
TTnet Kendini Aşmış Olurdu :) Suan Bana Verdigi 1mbit'in 512den Bir Farkı Yok :)
en azından telefon teli yerine , fiber kablolardan falan geçerdi. Aylık ücretide 500-1000 ytl arası olurdu
fiber kablo zaten ... :)
own.curtis : Cep Yakardı.
TTnet Kendini Aşmış Olurdu :) Suan Bana Verdigi 1mbit'in 512den Bir Farkı Yok :)

Tr içi 10 gbtie kadar destek var sanırım ( uydu vs vs ) ayriyetten sınırlıların en düşügü 4 mbit :)
Silindi
Journeyman
1
yuh 1 milyar
Silindi
Apprentice
0.9
bunlar metro ethernet upload ve download eşit gerekli bilgi için : https://www.telekomadsl.com/Default.aspx?pageID=61
oradaki tablo herşeyi anlatıyor zaten
Nemesis[Berk] :
own.curtis : Cep Yakardı.

Tr içi 10 gbtie kadar destek var sanırım ( uydu vs vs ) ayriyetten sınırlıların en düşügü 4 mbit :)

O zaman takip etmeyeli baya aşmış kendini :)

peki sınırlıların en düşüğü 4mbit demişsin? Onu Anlayamadım.
Bilerek ve isteyerek hortlattığım bu konuyu hatırlayanlar var mı (: Türkiye'de 1000 mb İnternet bile var 10 mb nerede kaldı hayalmiş bir zamanlar konuyu okudukça güldüm gülün istedim iyi akşamlar.
05 : kotalı olurdu.

Konuyu hortlattığım için özürdilerim ama adam geleceği görmüş ne diyebilirim. 10mbit ve yukarısı komple adk'li.

Bu arada yıllar ne çabuk geçiyormuşta farkında değilmişiz hey hey! :P
Duygulandım vallaha yazıları okuyunca ama hep küçük hedef adam 10mbit olsa fifa indiririm diyor yazık la :D
Expert
34.0001
Kell : gerekli alt yapı olsaydı da 10mbit internet olsaydı keşke. ( 500 1000mb arası psp oyunlarını indirirken zorluk çekmezdim.. )

ahah
Teknloji çok hızlı gelişiyor değil mi
Expert
34.0001
öyle ya. 5 yıl önce öyle demişim,3 yıldır 10 mbit internet kullanıyorum. hele ilk 1mbit'ten 10 mbit'e geçişimi hiç unutamam tam bir görmemiştim. zamunda'da ne var ne yok her şeyi indirmiştim 2 tane hdd doldurmuştum oyunlarla. sonra hiç birini oynamamış olmam da ayrı bir konu :)
eee şimdi desemki arkadaşlar jetpack 500 liraya avmlere gelmiş olsa nolur herkez neler yazar (: 5 yıl sonra bu yorumu nasıl okuycaz bakalım (: sırtımızda jet elimizde hologram 3d tablet yorum yaparız (: mumyaladım konuyu ona göre

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.