İş güç okul falan işte Davidcim canım ciğerim bildiğin gibi koşturmaca devam :) Sen napıyosun falan derdim konuya girerdim falan ama k.bakma çok fena uyku bastırdı :S ben yatmaya gidiyorum bi ara facede falan yakalarm seni hasret gideririz. öpüyorum yanacıklarından.
Algos: Şizofren.

Teşekkürler Algos, bir mukabele.
Adept
4.3
Yanlis konu.
Fark ettim onu da, buradakini silmeye üşendim.
Adept
4.3
The analog signal is continuous in time and it is necessary to convert this to a flow of digital values. It is therefore required to define the rate at which new digital values are sampled from the analog signal. The rate of new values is called the sampling rate or sampling frequency of the converter.
A continuously varying bandlimited signal can be sampled (that is, the signal values at intervals of time T, the sampling time, are measured and stored) and then the original signal can be exactly reproduced from the discrete-time values by an interpolation formula. The accuracy is limited by quantization error. However, this faithful reproduction is only possible if the sampling rate is higher than twice the highest frequency of the signal. This is essentially what is embodied in the Shannon-Nyquist sampling theorem.

Ders :sikkin
Adept
4.3
Niye atildin olm sen? Daha dogrusu ne ara üniversteye girdin de atildin? Ne yaptin da atildin? Napcan simdi?
Expert
34.0001
lan öss ye girmeden nasıl atılıyosun ahah
Neran : Niye atildin olm sen? Daha dogrusu ne ara üniversteye girdin de atildin? Ne yaptin da atildin? Napcan simdi?

Epey sıkılmıştım, öyle denk geldi :P Bu sene de ilk 10k girmişim de, LYS'ye girmedim maksat gıcıklık. Bilmem, öyle yuvarlanıp giderim sanırım. ^^

KeLL : lan öss ye girmeden nasıl atılıyosun ahah

'93 Ocak doğumluyum, hazırlık okumadım. Hesabı sen yap.

-------

O değil de, Kayle AD build yaptım deli atıyor.

Bu konu Algos tarafından düzenlendi(2012-07-07 03:40, 11 yıl önce)
@Mişel ve @Neran özledim yahu sizi..
Beni özlemeni anlarım da şu tipsizin(Neran) nesini özledin lan ?

Ps: Admine hakaretten ban yiycez şimdi :sikkin
Adept
4.3
Canim. Dua et finallerim var.
Yıl olmuş 2012 millet hala üniye girecek, girenler bitirecek filan ohoo nelerle uğraşıyosunuz gençler ya :D
Össye hazırlanan adamın sus lan liseli demesi priceless yahu :)
hayırlı geceleriniz olsun beyler.

arada bir uğramak lazım. boş bırakmayalım :D
vayy bee bu konu hala var mı =)) zamanında ne muabbetler döndürürdük burda. şimdi in cin bile top oynamıyor. pehh .

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.