Heuhue Ekranda Sinek Ucusuo Maouseyle Yakalıom :D Zevkli Olur Denein :D
Sinek nerde :D
Valla Benim Ekranın Önünde Ucuo :D
@Mchatlaq

SiNeq Kalmadi MiqRop Versek :D

@ Steel

'Yarim Kalan Bir Is Vardi Onu Bitirmeye Geldim' Abi Kıyma USGC 'Lere :D Biz Daha Gencligimizin Baharindayiz :D

Abi Zaman Gecmiyo Valla Ya Saat Daha Yeni 3 Oldu 3 Saat Daha Var Ben 1 Saat Icinde Koparim...
Off be abi yarın bizimkiler geliyo eve bütün rahatım kaçıcak evde tekdim negüzel
Yarin UO Yukluyorum (: V***nor 'da Baslamayi Dusunuyorum ve Loth**rien Acilsin Oraya da Baslicam... Zaten UO2 'de Geliyor... Umarim RP Ruhu Canlanicak ve RPlayer Sayisi Articak. Aslinda Vali*** 'da Young Sistemi Varmis. Umarim Kolay Kasilmiyordur, Cunku Insanlar Emek Verirlerse Degerini Biliyorlar. 1 Saatte 1 Char Kasiyorsa O Zaman Herseyi (Kufur vs.) de Yapar, Ortam da Olmaz...

Ama RP 'ye Onem Veren Server 'lar Bunlar... Neyse Yarin Gorucez Va***or 'u. L***lorien 'de Acilsin Orasi Zaten Global Server Olucak Guzel Olur Umarim (:

Daha sonra eklenen mesaj 3 dakika

Benim Gozler Gidiyor, Uyursam Eger Hepinize Iyi Geceler Ama Biseyler Iciyim Acilir Belki (:

Daha sonra eklenen mesaj 9 dakika

Hadi Bana ve Size Iyi Geceler USGC... Bugun Nedense Erken Uykum Geldi. (: Siz Kapatirsiniz Artikin. Yarin Gorusmek Uzere...

Bu konu Publisher tarafından düzenlendi(2006-08-22 03:37, 17 yıl önce)
Ooo herekez kaçtı:kikirik

İbo sen nerelerdesin

Bu konu MiqRop tarafından düzenlendi(2006-08-22 13:51, 17 yıl önce)
Bi Maç Yaptım Geldim :D
Ne maçı la:D
la bu saatte kimse yoq :D:D:D

Bu konu [NOS]RedHotRyder tarafından düzenlendi(2006-08-22 18:05, 17 yıl önce)
acın sunu bea :D sıkıntı bastı bunu beqliom geceleri tek eğlencem tabi birileri olursa
bende bırı acsın dıye beklıyom :D yazmıyodum ama okuyodum :P
Oh aldım duşumuda rahat rahat :)
www.alemfm.com a girin Alem FM'i Yayınonline üzerinden dinlemek için tıklayınız yere tıklayın:D

Gülmekten ölcem ya
Kaira : @Kaira

Kaira Ne Demek ??

===>Bilmem:selektor

olm Kaira , Kayra diye isim var :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.