Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

ben aramıstım bi aralar bulamamıstım sonra biri bi link verdi 30 günlük falan dedi girdim saçma sapan seyler vardı :) anca cd ile dreamwear ı indir kullan daha ii
yok bba ben sadece uo sayfası yapacam ondada html bana simdilik yeter hem fp türkce ama cdsini hicbiryerde bulamıyorum
dreamwear ın türkçe patch i de var onuda indirirsin ;)
abi onun icinde hem html hem asp hem php var karısır gider diye düsündüm fp den baslayıp gelistirince dw de php kasmayı düsünüyorum...
frontpage'ı ancak cd ile bularbilirsin bildiğim kadarı ile fakat yanı sıra webpagemaker falan onlarıda kullanabilirsin
Birbirinize Msn Verin :D
abi weppagemakerla dün denedim begenmedim ingilizce türkcesinide bulamadım fp ondan daha iyidir diye düsünüyorum..ben en iyisi frontpage ile html kasam sonrada dw ile php.. sende bize yardımcı olursun artk :D
Arkadaslar Once Selam;

Size Aci Bir Haberle Merhaba Demek Zorundayim...

Yarin Saat 8:30 'da Kuyruk Sokumunda Kil Donmesi Oldugu Icin Ameliyat Olucam ve 20 Gun En Az Yuz Ustu Yatmak Zorundayim. Bu Surede Sizden Tek Istedigim Gece Kuslarini Unutmayin. Ozellikle Basindan Beri Destek Veren Mchatlak ve Anemon 'a Tesukkurlerimi Sunuyorum... Sonradan Bize Katilan ve Topic 'i Kalici Kilan Diger Gece Kuslarina da Tesekkur Ederim...

Evet USGC 'ciler Bugun Benim Icin Uzun Olucak Bir Aranin Baslangici Olucak 20 Gun Kadar Ameliyat Sonrasi Istirahat Verdi Doktor. Bu Uzun Surede Topic USGC 'yi Benimsemis Herkese Emanettir...

Muhtesem Sohbetiniz ve Esirgemediginiz, Paylastiginiz Her Bilgi Icin Sonsuz Tesekkurler...
Mchatlak : Birbirinize Msn Verin :D

sanane :D patladın demi
Publisher Öncelikle Teşekkür Ederim Vede Geçmiş Olsun Tekrar Gorusmek Üzere..
Publisher Sanada Tesekkürler hade simdiden gecmis olsun
Napalı Anlamadığım Konular Ole Okuoz İşte :D
eet msjı aynı anda attık galiba publisher onun için görmedim yazıyı geçmiş olsun sana kısa sürede atlatırsın inşallah

Oylamaya Katılırmısınız Hepiniz?? :) Teeşekkür Ederim

Bu konu Lucretius tarafından düzenlendi(2023-09-06 01:51, 6 ay önce)
Streyder Dw Kullanirsan Karisma Olmasi Cok Zor.

New Penceresinde Kullanmak Istedigin Herhangi Birsey Seciyosun. Yani Hepsi Bir Pencere de Degil.

Su Sekilde Siralanmistir.

Basic Page => HTML, ActionScript, CSS, JavaScript, XML
Dynamic Page => ASP JavaScript, ASP VBscript, ASP.NET C#, ASP.NET Vb, ColdFusion, JSP, PHP
Other => C#, Java, Text, VB vs. vs.

Kategori Altindan Seciyorsun Mesela HTML Seciyorsun, HTML Dökümanı Hazırlıyorsun veya PHP Seciyorsun, Onun Hakkinda Scp 'ler vs.

Ama Bu Demek Degildir ki HTML Actim Diye PHP Kullanamazsin. Istersen Her Ikisini de Kullanirsin Ama Karisiklik Yasanmaz ;)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.