Ultima Onlinenin size faydalari ne ??? Oyunu oynarken ne hissediyorsunuz ???
5 yılldır uo cuyum ama ßi turlu bu oyunun amacini ortaya cıkartamadim..ve geriye baktımda ߀n uo icin hayatimi verdim.Basıma gelmeyen kalmadı.Sınıfta bile kaldım ama bu oyunun amacini ortaya cıkartamadim.

Size göre Uo ne ifade ediyor ve amaci ne !!!
UO'nun amacını geç. senin amacın ne?
[Ragnar] : UO'nun amacını geç. senin amacın ne?

+1 :)
Ultima Online Sonu Olmayan Bi Virüs Gibi Arkdaşım Aslında Virüs Kelimesi Doğru Anlamda Degil Ama Yani Bir Kere Ögrendigin Zaman Bu Oyunun Tadını Alıyosun Orda Sen Adam Kesince Tuzak Yapınca Golem Çıkarınca Mareden İnince adamı kestırmenın bi llamayı bile tamelemenin hırsı oluyo kasmanın hırsı oluyo biz mezarda kasarken iskeletlerle dövüşmenn komikliği oluyo bende az daha kalıyodum Ultima Online Yüzünden Ama Geçtim

Ultima Online nın üzerine oyun tanımam
Aynen bende..Ragnar ßen senin amacini söylerdimde Söylemiyim....
Söyle söyle çekinme. Senin amacın kullanıcı adında yazan yazıdan belli zaten.Bos laf etmek yaptığın en iyi şey, zaten başka birşey yaptığını gören duyan varmıdır bilmem. Çok biliyomuş gibi konuş anca sus.
@xLeria ''Laf olsun torba dolsun'' düşüncesiyle platformda topic açmaktan vazgeç...
Yani aç topic ama açtığın topic'e değsin.
Polemik çıkartmadan konuyu saptırmadan yorumlarınızı belirtebilirsiniz.
ßen polemikli ortamı cok severim ama...Ragnar sen kendine ßak 13 yasina yeni giriyon ama masallah 18 yasinda oluyorsun..Zaman ne cabuk geciyormus.bende 31 ime basiyorum yarin.Beklrim dogum günüme herkezi
13 :D ben 13 isem sen 5 bile değilsin.
Akşama kadar pklara innox atmak :ters
ahaha yeme beni :D O kücük resmini u-s ye koydurtma =) :D Hatırlatıyım istersen... =) :D Sen bi bize komple bir resmini cekip siteye koyarmısın ragnarcıgm.Millet görsün senin endamını ve yasini :D muhaha :D
ben koyarımda sen koymassan elimden çekiceğin var. Be gerizekalı en sonunda delirttin beni, 13 yaşında lise 2 de liseden atıldım dimi ben. Safkan salak.
xLeria : ßen polemikli ortamı cok severim ama...Ragnar sen kendine ßak 13 yasina yeni giriyon ama masallah 18 yasinda oluyorsun..Zaman ne cabuk geciyormus.bende 31 ime basiyorum yarin.Beklrim dogum günüme herkezi
İşte yanlış yerde olduğunu anlman temennisiyle
Uyari - 5 Disconnect From u-s

@[Ragnar] Konuşma tarzına ve kelimelerine dikkat etmelisin... Aksi takdirde uyari alicaksin.
Locked...
Ok prdn editliyorum
Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.