Merhabalar,

Böyle bir başlık sanırım önceden açılmıştı ama siteye biraz hareket katmak için tekrar canlandırmak istedim. Rahatsız olan kişiler varsa eğer, kendilerinden tek tek özürdiliyorum. Neyse, bu başlık sadece bir oyundur. Kimsenin ciddiye almasını istemem. Burada ki amaç biraz gülmek, eğlenmek ve bir bakıma saçmalamaktır. Burada amacımız, üstte ki üyeyi hangi hayvana benzetiyorsan, benzettiğin hayvanın resmini bulup, koyman. Mesela diyelim xxx böyle bir başlığı açmış ve altta ki yyy, xxx'i maymun olarak görüyor ve maymun resmini koyuyor. ddd isimli üyede, yyy isimli üyeyi aslan olarak görüyor ve resmini koyuyor. Umarım keyif alırsınız...

Bakalım ben hangi hayvanım ?:asik2
Resmini koyucaksın yalnız xD
Yazının üsdüne basarsan eğer açılacaktır resim :)
@[Static]

Bok böceği, adı üstünde bir böcek :) Hayvan kategorisine girmiyor :) Neyse seni çok akıllı gördüğüm için seni aşağıda ki resme benzetiyorum...

@Gilbert

Lütfen yorum yaparken, üstte ki üye için bir hayvan resmi bulursan çok iyi olur :)
Böcek hayvan grubunu girmiyormu, konuyu saptırma amaçlı yazmıyorum cidden bilmediğimden soruyorum.Bilgilendirirmisiniz.
Eğer böcekler hayvan kategorisine girmiş olsaydı eğer böceklere, böcek ismini koymazlardı.

@edit
Zaten hayvan ve böcek kategorileri mevcut. Eğer böcekler hayvan olmuş olsaydı, böcek kategorisi olmazdı.

Bu konu Some_one tarafından düzenlendi(2009-09-27 20:53, 14 yıl önce)
Peki öyle olsun :)
ben kanaryayım:)

berkancık'ın hayvanı ise:D

@ Galatasaray sonunda kendine benzeyen bir hayvan bulabildi. Aslanla hiçbir alakası yoktu. Aslan karakterli bir hayvandır...

Üstte ki arkadaşımıda gerçekten güçlü bir kanaryaya benzetmekteyim...

Some_one : Eğer böcekler hayvan kategorisine girmiş olsaydı eğer böceklere, böcek ismini koymazlardı.

Böcekler hayvan kategorisindedir. İsterseniz biraz araştırın :)

Boşver ben keyfimdenmi peki öyle olsun diyip geçtim laf kalabalığı yapdırcaklar başka birşey değil boşuna polemik öyle bilsin o :)
@Narsia

Hmm sanırım o zaman ben yanlış biliyordum ;-). Sürekli belgesel kanalları izlediğim için, oralarda böcekler alemi diye programlarla karşılaşıyorum. Neyse dediğin gibi biraz araştırdım, bazıları hayvan diyor ve bazılarıda böcek... Önemli olan doğruyu öğrenmek. Bu konu üzerinde araştırma yapacağım.

@Static

Tartışma ortamı olurdu ve sen kendi iddiaa ettiğin şeyi savunurdun, bende benimkini ve sonunda gerçek ortaya çıkardı... Birşeyi eğer biliyorsan hep arkasında duracaksın.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.