Silindi
Beşiktaş-Porto mücadelesi hakkında görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

İlk yarı Beşiktaş sezonun en iyi futbolunu oynadı. Umarım golde gelir.
Adept
4.3
Cisse'nin son şutunu, kaleci nasıl çıkardı şaştım...

Bence de şuan Beşiktaş çok iyi gidiyor. Quaresma çok tehlikeli bir oyuncu, ben ondan korkuyorum.
Porto porto porto porto :yes iddaa yatmasın :p
Neran :
Bence de şuan Beşiktaş çok iyi gidiyor. Quaresma çok tehlikeli bir oyuncu, ben ondan korkuyorum.

aynen Quaresma cok sakat
iddaa da 2 werdm 2.7 ganyanı war ama Gs'li olarak Besktasta yense uzulmem..ama 2 biterse mutlu olurum walla:D
evet quaresma çok tehlikeli,ama top oynatmıolar quaresmaya :lol
Porto yenerse arkadaşın iddaa kuponu tutuyo beraberlikte benim kupon tutuyo beşiktaş yenerse hiçbir halt tutmuyo ama ülke puanı artıo xD ne istediğimi bende bilmiyorum :O_o
walla bende annamadm :D deisik bise olmus bu durum..zaten dier kuponda alt werdm o tutar buuk ihtimalle ama 2 olrsada sewnrm,0 olursa sna sewnrm,bjk yenerse ulke icin sewnrm:D bu macta uzulmek yk anlaslan :)
Porto gol attı maç bitti ya :kork
Çok kötü oldu ya..:(

Varya maçın sonuna kadar dayandılar.90+2'de güm.Maç bitti zaten sonra...:(
Arkadaşlar ne yalan sölim iddaa tuttu :D İlk yarı 0 ikinci yarı 2 oynamıştım ve oldu.Ama Takım hakkında ise beşiktaş iyi oynadı fakat Higuian bu adamı neden daha önceden almıyor?Neden transfer edildi?Adam Etkili bir adam bence.ama pehh
@donulay

yaş kaç kardeşim yada biz IQ dan gidelim sonuca IQ kaç?
O adamın IQ sunu bilicek yaşta oldugunu sanmıyorum :)

Herneyse Beşiktaşa gelicek olursak..

İbrahim Toraman felaket bi gol kaçırdı.. Onun dışında Beşiktaş ilk yarıda diri gözüksede bence abartı iyi oynamadı.. Kesinlikle ve kesinlikle Ricardinho'nun yoklugu kendini gösterdi.. Beşiktaş orta alanda top kurmakta cok sıkıntı çekiyor.. Delgado iyi oyuncu ancak kesinlikle oyun kurabilicek yetenege sahip değil.. Topla adam eksilticek adamı bana göre yoktu Beşiktaşın.. 2.yarıdada bence vasatı aşamayan bi oyun vardı.. Nedense spiker fazla abarttı müthiş oynuyoruz vs diye.. Yanlıs anlamayın macın sonuna dek Beşiktaşı destekledim.. Yarında Galatasarayı destekleyecegim. Lakin Beşiktaş seyircisine yakısıcak sekilde oynamıyor.. İnanın bana o kadar yüksek tezahurata en duygusuz insan bile gaza gelir :) Yani beni koysalar canla basla mücadele ederim. Taraftara ise dicek kelime bulamıyorum. Bir FENERBAHÇE taraftarı olarak diyorumki Türkiyede en iyi taraftar Beşiktaşın :)

Ama taraftar yetmiyor.. İyi oyun şart.. Beşiktaşa ve diğer Türk takımlarına avrupada başarılar..
Silindi
Journeyman
0
Maç 0 - 0 bitseydi söyleyeceğim o kadar çok şey vardı ki.Son dakikada yenilen golden sonra söylenecek fazla söz kalmadı En azından Liverpool maçını alması gerekiyor 3. olabilmek için.O maçıda kaybederlerse kötü olucak.Yazık oldu sadece yazık.Ayrıca Beşiktaş çok korkak top oynuyor dikkatinizi çekerim.
Silindi
Journeyman
0
Fenerim 5 atardı o takıma :asik2

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.