Mehmet Aurelio ile 2 yıllık sözleşme üzerinden anlaşma sağlandı.

Kaynak : NTV SPOR

Bu konu Lucretius tarafından düzenlendi(2010-08-24 01:15, 13 yıl önce)
Bence güzel, BJK için gerekliydi.
evet okudum bende hayırlı olsun ne diyelim ama gereksiz idi
hayırsız olsun.
Truee : evet okudum bende hayırlı olsun ne diyelim ama gereksiz idi

Gereksiz mi ? Bence bölge olarak süper transfer.Adam hem Türk,hemde tecrübeli.O bölgede sadece Necip ve Ernst oynuyor.İkisinden birine birşey olduğu anda oynucak adam yok.Kimi oynatıcaksın ? Uğur İncemanı mı ?
Nexima : hayırsız olsun.
: D
Lucretius :
: D

amaç ortalıgı karıstırmak değil yanlıs anlasılmasın ama hayırsız olmasını isterim doğruya doğru :D
önümüzdeki sene de gsye transfer olsun bari. ben bu 4 takımda da oynadım desin torunlarına :D

her zamanki gibisin :)

Truee : evet okudum bende hayırlı olsun ne diyelim ama gereksiz idi

Bence gereksiz değil, çünkü 3 kulvarda gideceğiz, ve ciddi bir başarı istiyorsak gereklidir. Açıkcası Necip, Ernst ve Guti az geliyordu oraya. Uefa'da birisi sakatlansa kim olacak onların yerinde? Uğun İnceman mı? :) birde bu yönden bakınca ne kadar güzel bir transfer olduğu ortaya çıkıyor. Ha bana soracak olursanız ben Necip'in yanına Nuri Şahin'i isterdim :) Ama Aurelio'da güzel :)
Neophyte
26.6001
30+ takılıyoruz bu aralar =) yaşlandı biraz ama türkiyede iş yapar. Robinho transferi bitsede rahatlasak :D
Öncelikle aurelio yaşlı maşlı ama fenerin alexine bakın kaç yaşında neler yapıyor aykut hoca yedek bırakırsa yenilirler öyle .
3 kulvara gitcen bi bölgeye 3 adam şart adam hem türk hem iyi gelmesi iyi oldu..
RObinyo diyosunzda Q7 egoist Robinyo Egoist BOBO napcak oratada dönen toplaramı vurcak bnce ROBİ gelcegine Klose gelsin daha iyi yane inş Robi gelmez Klose gelir Hİç diilse hawa toplarındada biraz etkili oluruz :) beşiktaşım icin herzaman en iyisi en dogrusu olur inş :D Yıldırım demirören yeter bu arada UEFA nın yeni yasasını unuttumu acaba gideri gelirinden cok olan Avrupadaki turnuvalara katılamaz şeyini :D
Neophyte
26.6001
Vee sonunda ! Robinho kartalda :D

Ghlahn : Vee sonunda ! Robinho kartalda :D

(Y) öldüm gülmekten :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.