Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Oss dolayısıyla 4 arkadas 1 yıllıgına ara vermıstık uoya bu zaman dılımınde gozlemledıgım pek bır 100+ playerlı sunucu kalmadıgı pıyasada ....15 haziran gunu yeniden actionu tatabilecegimiz 100+ playerı olan bir server varsa orada tekrardan baslamak istiyoruz eger boyle bir shard kaldı ise pm den belirtirseniz cok sevinirim....

Bu topici acmamdaki amaclardan biride reklam bolumune yonetıcılerın gerekn onemı vermemesı cunku 10 sharda baktım 8ı kapalı :)
Şikayet ET! seçeneği ile kapalı shardları bildirebilirsin.
Silindi
Administrators
80.4994
@Lucretius
Ne zaman baksam hep online tek yönetici sen oluyorsun yada arada sırada 2 tane uo-yazarı oluyor ama uo-yazarları gereken mudahalede bulunamıyor neden eski adminler yok hepsi bıraktımı tek senmi kaldın...
ByTymaron : @Lucretius
Ne zaman baksam hep online tek yönetici sen oluyorsun yada arada sırada 2 tane uo-yazarı oluyor ama uo-yazarları gereken mudahalede bulunamıyor neden eski adminler yok hepsi bıraktımı tek senmi kaldın...

Konuyla bunun ne ilgisi var özel mesajla halledebilirmisin sorununu. Teşekkürler.
Silindi
Novice
2
Konuyla alakası yetkili olmadığından link'ler bölümü o halde ondan anlatmak istediğim şeyi sanırım anlatamadım... Demek istediğim Lucretius sanki tek başına ilgileniyor sitede abuk subuk konular açılırken eskisi gibi anında mudahale edilemiyor... Adamın biri bir reklam yapıyor mesela 1 saat sonra konu siliniyor yada kilitleniyor artık insanlar u-s'de istediğini yapıyor. Demek istediğim buydu başıboş bırakılmasından dolayı u-s öldü diye bir laf kullandım ama oda farklı algılandı öldü dememin tek amacı buydu bu yazımında bu yuzden konuyla alakası var özellik birşey yok
Silindi
Novice
2
Server ismi kullanmak yasak gereken yerleri editleyip ö.m ile arkadaşa bildirirsen daha iyi olur
Jhem : konuyu saptirayalim ben sydras derdim ama artik orada edit cok fazla exile diorm hem güvenilir hemde 0 edit.

Mesaj'ını düzenle lütfen..
Her gün saçma sapan serverlar açılıp kapanırsa tabiiki reklam bölümüne bakan yetkililer bunlara yetişemezler.

Sonya 50+ aktif player olan bir server var. Action&裟ı iyi fakat kalitesi düşük istersen bir dene pmden attım.

Edit: pempe yazı rengi iğrençmiş :utangac2
ölü linkler için -$ikayet et!- butonunu kullanabilirsiniz. reklam bölümünde bir çok konu başlığı var bunlar hergün tek tek kontrol edilemez, cok dü$ünüyorsaniz $ayet u-s´ i yardimci olun. google´da binlerce ula$ilamayan, kapanmi$ engellenmi$ site var, google da öldü?
Members
-2.9
Bliyorm Yasak Ama Adam İstior Napim :D :) buraq düzelltim pmyi
Silindi
Members
-2.9
Yine reklama giriyor ama link var bu seferde
[url][/url]Burası kapalı daha doğrusu sitesi kapalı.
Sagolun yollamıssınız serverlar arada serverlara bakarım artık 15 gunluk surecte 15 hazıranda baslarız arkadaslarla ah oss ah hayatımı yedın ulen
Bosver 1 Yıl Yesın Hayatından..Ilerıde Nanayı Yemekten Iyıdır..
+1 :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.