Merhaba Arkadaşlar .

Verdata Kirin Ekledim . Serverimde 56B ve Ml Anniversary Sürümünü Kullanıyorum 5x Client İle .Neyse. Berkanu Arkadaşımızın Dökümanı İle Verdataya Kirinimi Gömdükten Sonra . Model nosunuda scprte ekledim . ve .add c_kirin yazdığımda Unicorn Çıkıyor :S Bu Sorun Neyden Kaynaklanabilir ve Nasıl Çözebilirim .?

Saygılarımla .
Chardef kısmını tam olarak ayarlamamışsındır.
Mesela İnside'de 066 yazıyorsa sen scripte
[CHARDEF 067] yazman lazım.
MagLor* : Chardef kısmını tam olarak ayarlamamışsındır.
Mesela İnside'de 066 yazıyorsa sen scripte
[CHARDEF 067] yazman lazım.

Şimdide Turuncu Horse ve Üstünde Kirin Yazıyor .Diğerlerindede Aynı Şey Oluyor Swamp Dragonda Zost ama sesleri çıkıyor . Bir Tek Hiryu Düzgün Halde Çalışıyor Okadar. Diğerleri Renkli Aos Binekleri Çıkıyor LBR değil :) İlk Aşama İçin Sağol :)
Peki İnside'de yanında (p) yazıyor mu ??
MagLor* : Peki İnside'de yanında (p) yazıyor mu ??

Evet Yazıyor .
Novice
0.1
Öncelikle 5x client verdata kullanmaz. gözükmemesinin sebebi o, 5x'den görmek istiyorsan account.resdisp 5 yazıp sphere.ini den Ml özelliklerini aktif etmelisin.
XoXo : Öncelikle 5x client verdata kullanmaz. gözükmemesinin sebebi o, 5x'den görmek istiyorsan account.resdisp 5 yazıp sphere.ini den Ml özelliklerini aktif etmelisin.

Ozaman 3x Client Kullanıp Yapmak İstiyorum Verdatama Kirini Gömdüm .Script Olarak mı ayarlıyamadım yoksa sphere.ini ayarınımı yapamadım bilmiyorum .
Script ve client versiyonu olarak ayarlayamadınız sanırım.
MagLor* : Script ve client versiyonu olarak ayarlayamadınız sanırım.

Sphere.inide Client Vers 2.0.3 şimdi bende 2.0.3 kullanıyorum . Script Olarak 0x7a dı scp de 07b olarak yaptım .Verdataya Düzgün Kopyaladım. Ama Kirini Çıkarttımmı Gözükmüyor Yazısına Falan tıklıyorum biniyorum ve Altımdada Görünmüyor .;(
Valla bilmiyorum ;(
Novice
0.1
Creative® : Valla bilmiyorum ;(
Post kasma yeri burası değil.

@Falcon
203 ile giriyorsan 07a olarak eklemeyi dene scriptini tam mantığını bende anlamadım bazen 1 arttırakak çalışıyor bazen direk yazınca çalışıyor.
@XoXo:
Post kasma yeri burası değil.
Sen kendini ne sanıyorsun arkadaşım ? Post Kasma Yeri Filan Ne Oluyor Parlıyorsun ?
U-Sye gelmeyeli çoaLmış bunLar :D
07a yaptım ve Binilebilen Unicorn Yazılı Bir Gray Horse Çıktı :huh Başka Yapılabilicek Birşey Kaldımı ? ;(
Birisi Bilen Yardimci Olsun !!
Verdata Doğru Patchledim e Model No da Doğru . Neyde Hata Kaldı Sizce . Bi Türlü Bulamadım ;(

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.