Nexiel arkadaşımız orada bir ek bilgi vermek istemiş ama bazı kendini bilmez,egosunu tatmin etmeye çalışan kişiler hemen artislik yapmaya çalışmışlar. Uzatmayın artık şu konuyu,Nexiel sende bu topicle ilgilenme dostum.
Modaretör'e kilit atılmasını istedim meşgul herhalde bekliyorum..
Nixdorf : benim anlamaya çalıştığım sen kim oluyosunda gelip benim burda yardım ettiğim sorunu çözdüğüm bi konuda

if (<act.type> == t_shield) bunu yaptığında tüm kalkanlar için geçerli olacaktır..

Eğer sadece belli kalkanlar için istenilirse ;

if (<act.baseid> == xx) şeklinde kullanmanız daha hoş olur..

diye bıdı bıdı yapıosun.. eklemeler yapıosun? modmusun necisin? veya script gurusu oldunda bizmi farkında değiliz?

Sen kim oluyorsun Bu Forumun padişahımısın ille Yaptıgın postları modlar , script gurusu olanlar mı alıntı yapabilir.. Boş konuşmakta üstünüze yok..

Amesron :

Dediginde haklısın. Kahraman artist çok güzelim Türkiye'de..
Bi topic açtım ortalık toz duman :D
Nixdorf : benim anlamaya çalıştığım sen kim oluyosunda gelip benim burda yardım ettiğim sorunu çözdüğüm bi konuda

if (<act.type> == t_shield) bunu yaptığında tüm kalkanlar için geçerli olacaktır..

Eğer sadece belli kalkanlar için istenilirse ;

if (<act.baseid> == xx) şeklinde kullanmanız daha hoş olur..

diye bıdı bıdı yapıosun.. eklemeler yapıosun? modmusun necisin? veya script gurusu oldunda bizmi farkında değiliz?

Ek bilgi vermek adama Gore bıdı bıdı yapmak
Branxian katılıyorum sana gerçekten haklısınız..
Bu konu nereden nereye geldi bilemiyorum..

Arkadaşlar kendini kadının sesinde zannetiler sanırım.. :)

2 oynar 2 ağlar giderler herhalde..
System_Error : Yaaw arkadaşım bana kaliteden bahsetme yaptıgın menüleri bana attırtma hepsi birbirinin aynısı sen daha sıfırdan dialog yazmaya üşenion ne kalitesinden bahsedion Sen Kalite dion Ownerının bana yazdıgı yazılara bak yukarda yukarda.

Hmm.. Sen bir tane dialog yaz bakayım. Milletin yazdıgı dialoglarla senin dialogları karşılaştıralım..
Şikayetçi değilim bu durumdan gülüyorum arkadaşlara çünkü morelim yüksek bugün sayelerinde..

Şebeklikte üst'lerine bulunmuyor.. :)
HP-Nexiel :
Arkadaşlar kendini kadının sesinde zannetiler sanırım.. :)

2 oynar 2 ağlar giderler herhalde..

+1
@HP-Nexiel
Uyarı - 2 ( Hakaret )
@System_Error
Uyarı - 1 ( Hakaret )
@-Quardrux
Uyarı - 2 ( Hakaret )

@Nixdorf
İnsanlar istediğine alıntı yapabilir, bunun için mod veya script gurusu olmasına gerek yok.

Bu arkadaşlar bundan sonra forumda konuşmalarında bence daha dikkatli olsun.

Ve tabiki
kilitlendi.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.