arkadaşlar 4x clientler neden vistada sorun veriyor bu sorunu nasıl çözebilirim?
Master
59.2997
Ne tarz bir sorun yaşıyorsun?
hiç çalışmadan direk programı sonlandırıyor client.exe çalışmayı durdurdu gibi bir hata veriyor sonlandırıyor. halen çözemedim
Adept
4.3
Patch yaptin mi? Client'i editledin mi? Patch yapmadiysan AoS mu, ML mi kullaniyorsun?
clienti editledim ama editsiz galide çalışmıyor yani client 3.0.6 dan client 4.x a kadar aos ve verdata destekleyen serinin hiçbiri vistada çalışmıyor ama ml clienti 4011 çalışıyor o da verdata desteklemiyor ayrıca patch yapmadım ordata bi uyum sorunu var vista o clienti çalıştıırmıyor ama çözmem lazım çok önemli
Novice
11.9
Neran : Patch yaptin mi? Client'i editledin mi? Patch yapmadiysan AoS mu, ML mi kullaniyorsun?

4x Client AoS'da da çalışır
beyler bi çözüm ya bilen vardır mutlaka
@hwgordon

Şimdi Öncelikle igrping.dll'yi indirdinizmi bildiğiniz gibi x4 ve daha sonraki sürümlerde bu gerekli. indirmediyseniz indirin deneyin. zaten indirdiyseniz sizde verdiği hatayı lütfen belirtin.
Novice
11.9
ve ayrıca clienti uo kalsorunun içinden açıcaksınız
Evet Rowall'ın Dediğinide Yapın Lütfen.
client uo klasöründe gerekli dll dosyalarıda aynı yerde yani herşey normal bu bi vista hatası. bi arkadaşta daha vista yüklü ama onda bu hatayı vermiyor bilgisayar ama genelde çoğu vista kullanıcılarında çıkıyor sebebini bilsem çözüm arıyacağım
ya aynı sorun bendede vardı kesinlikle ben sana çözümü söyleyim patch yapıcaksın uopatch var çalıştır 5.0 dan sonra iptal edersen4.0 lar çalışacaktır... bendede böyle sorun olmuştu ppatch yapınca düzeldi... hatta oyuna giriyorsun direk program kapatılıyor değilmi :D
evet aynen öyle oluyor patch yapınca client versiyonu değişmeden düzeliyormu diyosun yani?

Düzeltme: denedim ama olmadı dostum

Düzeltme: Sorunu ultima online'ı kaldırıp tekrardan c:\programfiles\ klasörüne yani orjinal kurulum klasörüne kurarak giderdim...

Bu konu hwgordon tarafından düzenlendi(2009-07-26 17:37, 14 yıl önce)
kac defa kaldırdım olmadı ayrıca patch ne demek
yönetici olarak çalıştırmayı deneyin

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.