Merhaba arkadaşlar benim bir konuda yardıma ihtiyacım var.Bildiğimiz gibi 2x sürümleri ve 4x e kadar olanları verdata kullanıyordu ancak 4x ve üstü gumppart kullanıyor.Ben 2x verdatadan statusu barı çekip 4x serisi için gumptaki statusla değiştirdim ancak bir sonuç elde edemedim yada tam olarak beceremedim.

Eğer nasıl yapılacağı hakkında bilgisi olan varsa kısaca anlatabilirse sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.
Yanlız nasıl yapabileceğimi sordum nasıl satın alabileceğimi yada başka bir şey sormadım.Teşekkür ederim genede.
Selam,

Değiştirsenizde orada çıkacak olan veriler yine çıkar onları değiştiremezsiniz. Ters mühendislik gibi bişey yapılıyodu orda sanırım onu düzeltmek için.
En üsteki postta razor ile yapılabileceğini belirttim.Sunucuna razor ile bağlantı sağlarsan oyuncular istedikleri gibi kullanabilirler.Diğer türlü bir tek wildgenie nin connector u ile yapabilirsin görünen o ki.
Ha ben razor un kodlarını reverse engineering ile çözerim nasıl yapmışlar öğrenirim bende yaparım diyorsan orası ayrı.
Evet bendede öle oldu zaten client sapıttı derken değiştirdim ama veriler var dediğiniz gibi :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.